Bezpečnější údržba elektrických vozidel a techniky

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Uzávěr elektrických konektorů BatteryBlock, který se snadno používá a je vhodný pro mnoho typů průmyslových vozidel, je nejnovějším přírůstkem bohaté sady nástrojů pro bezpečnost při údržbě společnosti Brady.

Bezpečnější údržba

Zamykací zařízení BatteryBlock neutralizuje elektrické napájení vozidla zablokováním spojení mezi vozidlem a jeho akumulátorem. Odborníci je mohou po dobu údržby uzamknout na místě až 2 visacími zámky systému Lockout/Tagout. Během delších projektů údržby a mimo pracovní dobu pomáhají zařízení pevně držet na místě nevodivé čepy. Když budou klíče
k visacímu zámku v rukou pracovníků údržby nebo vedoucího, lze předejít nehodám způsobeným předčasným uvedeným vozidel pod napětí.

BatteryBlock 2019 1

Vhodný pro mnoho vozidel

Uzávěr elektrických konektorů BatteryBlock lze používat k neutralizaci toku energie všech vozidel napájených akumulátorem pomocí konektorů 175 A nebo 350 A. Zařízení dokáže účinně neutralizovat většinu vysokozdvižných vozíků, stohovačů, zvedacích plošin, paletových zdvihacích vozíků a elektrických vozíků. Zamykací zařízení bylo navrženo jako jednodílné, aby se zamezilo ztrátě součástí a ještě více se zvýšila jeho použitelnost.

BatteryBlock 2019 2

BRADY Česká republika
Tel: +420 776 302 229
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cerven 2021

ElektroPrůmysl.cz, červen 2021

Číslo je zaměřené na identifikační systémy, trafostanice, transformátory a zabezpečovací techniku.

Zajímavé odkazy

Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.

Najdete nás na Facebooku