Bezpečnější údržba elektrických vozidel a techniky

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Uzávěr elektrických konektorů BatteryBlock, který se snadno používá a je vhodný pro mnoho typů průmyslových vozidel, je nejnovějším přírůstkem bohaté sady nástrojů pro bezpečnost při údržbě společnosti Brady.

Bezpečnější údržba

Zamykací zařízení BatteryBlock neutralizuje elektrické napájení vozidla zablokováním spojení mezi vozidlem a jeho akumulátorem. Odborníci je mohou po dobu údržby uzamknout na místě až 2 visacími zámky systému Lockout/Tagout. Během delších projektů údržby a mimo pracovní dobu pomáhají zařízení pevně držet na místě nevodivé čepy. Když budou klíče
k visacímu zámku v rukou pracovníků údržby nebo vedoucího, lze předejít nehodám způsobeným předčasným uvedeným vozidel pod napětí.

BatteryBlock 2019 1

Vhodný pro mnoho vozidel

Uzávěr elektrických konektorů BatteryBlock lze používat k neutralizaci toku energie všech vozidel napájených akumulátorem pomocí konektorů 175 A nebo 350 A. Zařízení dokáže účinně neutralizovat většinu vysokozdvižných vozíků, stohovačů, zvedacích plošin, paletových zdvihacích vozíků a elektrických vozíků. Zamykací zařízení bylo navrženo jako jednodílné, aby se zamezilo ztrátě součástí a ještě více se zvýšila jeho použitelnost.

BatteryBlock 2019 2

BRADY Česká republika
Tel: +420 776 302 229
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.brady.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2020

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.