Bezpečnější údržba elektrických vozidel a techniky

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Uzávěr elektrických konektorů BatteryBlock, který se snadno používá a je vhodný pro mnoho typů průmyslových vozidel, je nejnovějším přírůstkem bohaté sady nástrojů pro bezpečnost při údržbě společnosti Brady.

Bezpečnější údržba

Zamykací zařízení BatteryBlock neutralizuje elektrické napájení vozidla zablokováním spojení mezi vozidlem a jeho akumulátorem. Odborníci je mohou po dobu údržby uzamknout na místě až 2 visacími zámky systému Lockout/Tagout. Během delších projektů údržby a mimo pracovní dobu pomáhají zařízení pevně držet na místě nevodivé čepy. Když budou klíče
k visacímu zámku v rukou pracovníků údržby nebo vedoucího, lze předejít nehodám způsobeným předčasným uvedeným vozidel pod napětí.

BatteryBlock 2019 1

Vhodný pro mnoho vozidel

Uzávěr elektrických konektorů BatteryBlock lze používat k neutralizaci toku energie všech vozidel napájených akumulátorem pomocí konektorů 175 A nebo 350 A. Zařízení dokáže účinně neutralizovat většinu vysokozdvižných vozíků, stohovačů, zvedacích plošin, paletových zdvihacích vozíků a elektrických vozíků. Zamykací zařízení bylo navrženo jako jednodílné, aby se zamezilo ztrátě součástí a ještě více se zvýšila jeho použitelnost.

BatteryBlock 2019 2

BRADY Česká republika
Tel: +420 776 302 229
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku