Chytrý vozík Qaddy® ulehčí práci s kabely i vám!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Unikátní bubnový vozík pomáhá s transportem nízkonapěťových kabelů a výrazně usnadňuje elektrikářům a instalatérům jejich každodenní práci. Seznamte se s Qaddy, který letos slaví v České republice již 5. narozeniny.

Co je to Qaddy?

Bubnový vozík Qaddy® představený společností NKT v roce 2011 si rychle získal oblibu mezi všemi, k jejichž práci patří manipulace s těžkými kabely. Nyní již pět let pomáhá při instalaci v objektech tisícům elektrikářů v České republice. Jednoduchý, avšak vysoce funkční a ergonomický design bubnu Qaddy umožňuje navinutí až 700 m kabelu a jeho snadný transport na místo stavby i v rámci jejího areálu. Vyznačuje se spolehlivou stabilitou a funguje i jako odviják.

S čím vám Qaddy pomůže?

Vozík byl vyvinut ve spolupráci s fyzioterapeuty s cílem snížit fyzickou zátěž při práci s těžkými dřevěnými bubny. Eliminace zvedání těžkých kabelů znamená značnou úlevu pro namáhaná záda a umožní bezproblémovou manipulaci jedné osobě. Při testu porovnávajícím Qaddy s klasickým dřevěným bubnem o shodném návinu na různých typech povrchu byl transport s Qaddy dvakrát až třikrát rychlejší. Zakázku je tak možné stihnout za polovinu času a věnovat se dalším projektům, což vám poskytne nemalou konkurenční výhodu a ve výsledku vyšší zisk.

qaddy 5let 2022 1

Rychlé rozlišení kabelů se systémem CYKY

Společnost NKT chce svým zákazníkům ulehčit i práci s vlastními kabely. Přišla proto s označením NKT instal PLUS CYKY, díky kterému s pomocí barevného rozlišení rychle rozpoznáte typ průřezu kabelu bez nutnosti čtení označení. Balení je ve stejné barvě jako identifikační pruh, takže je ve skladu či na stavbě snadno rozpoznáte.

qaddy 5let 2022 2

Systém zapůjčení a recyklace

Systém Qaddy funguje na principu recyklační logistiky a vratných záloh. Za nízký poplatek si lze zapůjčit Qaddy pro různé typy zakoupených kabelů a po použití jej vrátit. Prázdné vozíky jsou shromážděny a vráceny do výrobních hal, kde probíhá automatizované robotické čištění a příprava na další využití. Recyklováno je takto 95 % všech vozíků Qaddy.
Jeden z nich může příště putovat k Vám! Vyzkoušejte si Qaddy a připojte se ke spokojeným zákazníkům, kterým usnadňuje práci a šetří čas, zdraví i peníze.

qaddy 5let 2022 4

Další informace najdete u prodejců.

NKT s.r.o.
Průmyslová 1130, 272 01 Kladno
Tel.: +420 312 607 111
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.nkt.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl kveten 2022

ElektroPrůmysl.cz, květen 2022

Číslo je zaměřené především na konektorovou techniku a kabelovou konfekci.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Nastavte si své Centrum preferencí a získejte třeba SMART TV Tím, že více specifikujete oblasti zájmů ve svém profilu, vás automaticky zařadíme do slosování o hodnotné ceny.

Najdete nás na Facebooku