Ucelený sortiment kabelových chrániček GEWISS

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Elektro-System-Technik, s. r. o., výhradní dodavatel značky GEWISS v ČR a SR, představuje ucelený sortiment ohebných a tuhých kabelových chrániček, které jsou vyrobeny na nejmodernějších strojích z pečlivě vybraných materiálů.

Ohebné kabelové chráničky FK

FK9 je nová lehká ohebná chránička vyráběná z PVC s odolností proti stlačení 320 N a odolností proti nárazu 1 J při -5 °C, klasifikovaná chránička 22212. FK9 je doporučena pro montáž do drážek ve zdi nebo stropu a představuje nejlepší řešení pro projekty, kde není požadovaná velká odolnost proti nárazu, ale zároveň kde není místo pro kompromisy z hlediska kvality.
Profil chráničky FK9 je charakterizován speciální geometrií žeber, která zvyšuje ohebnost a zatížitelnost a snižuje tepelnou paměť – vlastnosti, které zjednodušují a urychlují pokládku a zapojení. FK9 je k dostání v 6 průměrech (od 16 do 50 mm) a hodí se pro každou instalaci. Dodává se v klasické šedé barvě RAL7035, s nebo bez protahovacího drátu. Palety jsou opatřeny bílou smršťovací fólií, která chrání cívky před UV zářením, zároveň zajišťuje zvýšenou odolnost proti povětrnostním vlivům a lepší ochranu při venkovním skladováním.

Typy provedení

Ohebná chránička FK9 vyráběná z PVC k dostání s nebo bez protahovacího drátu, v průměrech od 16 do 50 mm, v šedé barvě RAL7035. Doporučeno pro instalace do cihlových stěn a stropů.
Ohebná chránička FK15 je k dostání s nebo bez protahovacího drátu, v průměrech od 16 do 63 mm a v 6 barvách, vyrábí se z PVC a je vhodná pro instalace do cihlových stěn, stropů a potěrů.
Ohebné chráničky FK-Xtreme jsou určeny k ochraně proti tekutému betonu. Jsou k dostání v 6 barvách, rozsah průměrů je 20 až 40 mm.
Polypropylénové chráničky ICTA a FKHF jsou klasifikovány jako Low Smoke Zero Halogen (nízká produkce kouře, bezhalogenové), proto se mohou instalovat ve veřejných budovách a do sádrokartonových stěn. ICTA se dodává v 6 barvách, FKHF v šedé barvě RAL7035, obě k dostání do průměru 63 mm, s nebo bez protahovacího drátu.

chranicky gewiss 2022 1

Lehké tuhé kabelové chráničky RK

RK9 je nová lehká tuhá chránička vyrobená z PVC s odolností proti stlačení 320 N a odolností proti nárazu 1 J při -5 °C, klasifikovaná chránička 22211. RK9 je doporučená pro montáž elektrických zařízení s nízkým rizikem poškození nebo v méně frekventovaných místech do zdí a je nejlepším řešením všude tam, kde nežádáme velkou odolnost proti nárazu, ale zároveň nechceme dělat kompromisy s hlediska kvality.
RK9 je k dostání v 6 průměrech (od 16 do 50 mm), takže se hodí pro každou instalaci, dodává se v obvyklé šedé RAL7035 nebo bílé barvě RAL9010, s hrdlem nebo s rovným koncem. Dodává se v délkách 2 a 3 m.
Systémy tuhých chrániček lze dokonale kombinovat se systémy ohebných chrániček, se zapuštěnými rozváděči a skříněmi použitím zvláštních propojovacích spojek. GEWISS je schopen dodat nejen celou řadu tuhých chrániček, ale i tvarovky a instalační pomůcky, které vyhovují zvyklostem každého instalatéra.

Kde najdete podrobné informace

Podrobné informace najdete v přehledovém prospektu FK nebo přehledovém prospektu RK. Další informace najdete na stránkách www.est-praha.cz. V případě dotazů se neváhejte obrátit na naše technické oddělení.
Produkty Gewiss, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku