Planetové převodovky, ozubené hřebeny a pastorky – vše od jednoho výrobce s dodáním do 3 týdnů!

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost APEX Dynamics Czech s.r.o. je jediným výrobcem kompletních pohonných sestav složených z precizních planetových převodovek, ozubených hřebenů a pastorků.

Každou z komponent či celou sestavu lze použít téměř ve všech myslitelných aplikacích, ve kterých je kladen důraz na přesnost pohybu.
Naše produkty naleznete na CNC obráběcích strojích předních českých výrobců, v chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu.
APEX Dynamics Czech s.r.o. vyrábí téměř pět desítek druhů převodovek s výstupním momentem až 14.000 Nm a téměř bezvůlovou přesností ≤ 1 arc.min. Převodovky lze rozdělit do čtyř základních kategorií - přímé, úhlové, kuželočelní a hypoidní. S výběrem vhodného řešení Vám velmi rádi pomůžeme.
Precizní ozubené hřebeny jsou dodávány se šikmým nebo přímým ozubením v kvalitách Q4 až Q10 a modulech Mn1 až Mn12. Garantujeme parametry jako přesnost, rovinatost, hloubku prokalení, povrchové drsnosti a jiné. Všechny parametry komponent jsou dostupné - nic netajíme.

prevodovky pastorky
Ozubená kola (pastorky) nabízí APEX Dynamics Czech v pěti variantách šikmého ozubení a šesti druzích s ozubením přímým.
Nespornou výhodou zůstávají velmi krátké dodací termíny - 3 týdny! Všechny výrobky pocházejí výhradně od jednoho dodavatele, pevné skladové zásoby zboží nebo garance přesnosti a kvality provedení jsou samozřejmostí, jakožto i dostupné 3D modely a výkresy pro konstrukci. Podrobné informace jsou dostupné na oficiálních internetových stránkách www.apexdynaczech.cz.

apex logo

APEX Dynamics Czech s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1851
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 663 877
www.apexdynaczech.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, únor 2020

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku a software

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Turck na veletrhu Amper 2020 Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti. Přijďte se přesvědčit ve dnech 17.-20.3.2020. Hala V, stánek 2.06.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.