Užijte si rychlejší, flexibilnější a ekonomičtější výrobu se službou Fast Delivery Service

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Služba Fast Delivery od společnosti Weidmüller usnadňuje plánování, urychluje výrobní procesy a garantuje dodávku individuálně montovaných svorkovnic a instalačních krabic tak rychle, jak je to možné, a to již od jednoho kusu osazené lišty nebo krabice.

Snižují se tak také pořizovací náklady i cena skladování a instalace a zároveň se zvyšuje flexibilita a kvalita a tím i konkurenceschopnost.

Se službou Fast Delivery Service (FDS), je možné efektivně využívat omezené zdroje, jako ty, které požadují specialisté, aniž by to mělo dopad na kvalitu a čas dodávky. Používají se sestavené svorkovnice nebo krabice namísto jednotlivých komponent pro svorkové lišty. S použitím správné kombinace softwaru a služeb je možné vše provést přímo ze systému ECAD.
Dnešní firmy čelí velkým výzvám, ať už pracují v oboru strojních zařízení a inženýringu, nebo výroby elektrických panelů. Na jednu stranu se výroba stává stále více přizpůsobenou požadavkům zákazníka, komplikovanější a složitější, na druhou stranu se standardem stávají ad-hoc objednávky s krátkou dodací lhůtou a konstrukční změny na poslední chvíli. Kromě toho v sektoru výroby elektrických panelů existují významné cenové tlaky vzhledem ke globální konkurenci. V této oblasti je vysoká poptávka po přizpůsobených zákaznických řešeních. Jedním z dobrých přístupů je používání inteligentních služeb, které šetří čas během fází přípravy a plánování projektů a využívání zákaznicky přizpůsobených bezchybných elektroinstalací. A zde přichází do hry služba Fast Delivery Service od společnosti Weidmüller. Tato služba pomáhá firmám snižovat provozní náklady, zabránit vzniku chyb v instalaci a zvýšit bezpečnost. Díky tomu tvoří základ pro ekonomickou úspěšnost.

fds 2020 1

Fast Delivery Service: core business namísto svorkového rébusu

Se službou Fast Delivery Service společnosti Weidmüller mohou zákazníci získat přizpůsobené svorkovnice, které jsou sestavené a připravené k instalaci, ale také osazené a neosazené krabice v extrémně krátkém čase. Tato služba má několik výhod: eliminují se vysoké fixní náklady na volnou výrobní kapacitu a není potřeba stálé zajištění skladovacího prostoru nebo nákupu jednotlivých komponent. Tyto podsestavy zároveň omezují chybovost a zvyšují bezpečnost produktů a zlepšují jejich jakost.
Se službou Fast Delivery přinášíme malým a středním podnikům v oboru výroby a inženýringu rozvaděčů a strojních zařízení holistický koncept pro urychlení a zjednodušení široké řady různých procesů. Zákazník od nás obdrží produkt připravený k instalaci za pouhých 5 dnů. Tím se zvyšuje efektivita a flexibilita a zároveň úspory nákladů", říká Björn Drewes, Head of Business Unit/Production Assembly Services.

fds 2020 2
Jak služba funguje? Weidmüller nabízí flexibilní výrobu na objednávku a závazné dodací lhůty svorkovnic, které jsou osazené a připravené k instalaci. Hlavní ingrediencí je Konfigurátor Weidmüller, nebo krátce WMC. WMC obsahuje 8000 produktů společnosti Weidmüller pro konfigurování zákaznických aplikací. Řady produktů v konfigurátoru WMC se neustále rozšiřují a tím je umožněno uživatelům nezávisle plánovat a dokumentovat jejich projekty, zadávat poptávky a vystavovat objednávky. Software, který je možné nainstalovat a začít používat během několika málo minut, je poskytován k volnému stažení na domácí internetové stránce společnosti Weidmüller. Pokud jsou již k dispozici datové sady pro projekt v systému ECAD, například ePlan P8 nebo Zuken E3, můžete je pohodlně importovat přes integrované rozhraní bez jakýchkoliv chyb. Software je ale možné používat i bez systémů ECAD nebo ERP. Často stačí tabulka MS Excel a společnost Weidmüller ráda pomůže s přípravnou fází v případě pochybností. Konzistentnost dat je zajištěna přes importní kanály od vystavení objednávky až po dokumentační fázi. Díky 3D konfiguračnímu prostředí a integrovaným objektovým závislostem pro komponenty je možné vytvářet bezchybné konfigurace a značení svorkovnic. Používání software je intuitivní díky intuitivnímu rozhraní a funkcionalitě drag-and-drop. Konfigurátor WMC dále obsahuje databázi řešení nejlepší praxe pro standardizované projekty.

fds 2020 3

Rychle, ještě rychleji a nejrychleji se službou Fast Delivery Service

Po dokončení konfigurace se vytvoří cenová kalkulace a objednávka se vystaví přímo v systému WMC. Tím budou podrobné informace odeslány výrobnímu oddělení, kde se zcela automaticky zákaznické produkty vyrobí do pouhých 24 hodin. Co se týče dodávky, uživatel má na výběr z několika různých úrovní služby. Služba Fast Delivery do pěti dnů nabízí nejkratší dodací lhůtu pro vybrané produkty. Služba dodávky do 10 dnů také pokrývá širokou škálu produktů se spolehlivou dostupností. Pro přizpůsobené zákaznické konfigurace je také k dispozici služba „Direct Offer“. V tomto případě rychlost dodávky závisí na dostupnosti komponent použitých v konfiguraci. Všechny úrovně služby jsou k dispozici od jednoho kusu osazené lišty nebo krabice. Tím je umožněno ekonomické zpracování menších projektů a individuálních poptávek. Zákazníci obdrží své přizpůsobené produkty připravené k instalaci během pár dnů. Služba Fast Deliver Service je k dispozici v celé Evropě. Pro používání všech služeb Fast Delivery se jednoduše zaregistrujte. Automatizovaný proces cenové kalkulace pomáhá urychlovat budoucí objednávky. Po dokončení konfigurace s použitím systému ECAD a WMC zákazník vytvoří poptávky a o pár minut později obdrží individuální zákaznicky specifickou cenovou kalkulaci, včetně čísel položek pro přímé objednání.
Fast Delivery společnosti Weidmüller umožňuje uživateli rozhodovat o tom, zda koupí osazené svorkovnice, kompletně zapojené svorkovnice, nebo plně osazené krabice jako dokonalou službu strojním inženýrům a výrobcům rozváděčů pro každý projekt.

fds 2020 4

Benefity pro zákazníka

Používání konfigurátoru Weidmüller a balíčku služeb umožňuje výrobcům rozváděčů a strojním inženýrům soustředit se na jejich hlavní činnost – přípravu, instalaci a provoz. Odbourávají se časově náročné činnosti, které jsou spojené s tímto procesem. Mnoho času zabere identifikace jednotlivých komponent z plánu ECAD, objednacích čísel a vyřízení procesu objednávky. Všechny tyto kroky je možné provést v konfigurátoru WMC, čímž se nejen zlepšuje konkurenční postavení firmy, ale také se zvyšuje spokojenost zákazníka. Firma se tak může více soustředit na svoji hlavní činnost. Nabízení rychlých a spolehlivých řešení, která jsou dokonale přizpůsobená požadavkům zákazníků, je jistá cesta k úspěchu v rámci mezinárodní konkurence.

Weidmüller, s.r.o.
Lomnického 5/1705, 140 00 Praha 4
Tel: +420 244 001 400
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.weidmueller.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2021

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2021

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.

Najdete nás na Facebooku