Profesionální odvíječky kabelů a svazků RUNPOTEC X BOARD

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V sortimentu rakouské značky RUNPOTEC najdete profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře.

Ať se jedná o protahování, tažení nebo odvíjení kabelů, vždy má pořádná esa v rukávu! Jedním z nich je bestseller mezi odvíječkami – kompaktní X BOARD XB 300 a XB 500.

XB 500 s nosností až 800 kg

Univerzální profesionální navíječ a odvíječ X BOARD XB 500 je určen pro všechny druhy kabelů a trubek (žilové vodiče, kabelové svazky, kabelové bubny, chráničky, lana aj.). Umožňuje nerušenou a efektivní práci s kabely bez zamotání. X-BOARD XB 500 je zatížitelný až do 800 kg a je vhodný skoro pro každý typ bubnu. Je zvláště vhodný pro poškozené kabelové bubny! Neklouzající a bezpečné stání zajišťuje 8 pogumovaných nožiček, které navíc slouží jako ochrana povrchu již hotových podlah. Výškově nastavitelné víko je dokonale zkonstruováno tak, aby volné kabely, kabelové svazky nebo trubky byly zabezpečeny proti nekontrolovanému odvíjení. Navíc umožňuje odvíjení dvou svazků najednou.

 xboard 2022 2

XB 300 s nosností až 300 kg

Odvíječ XB 300 je určen pro všechny malé až střední kabelové bubny. XB 300 se vyznačuje svou malou, lehkou a plochou konstrukcí, a přesto je zatížitelný až do 300 kg! Stejně jako XB 500 je rovněž vhodný pro poškozené kabelové bubny. XB 300 má 5 pogumovaných nožiček pro stabilní a bezpečné odvíjení. Díky odnímatelnému trnu lze použít pro kabelové bubny s různými velikostmi otvorů. Skvělým doplňkem pro XB 300 je multifunkční trn, který rozšiřuje jeho možnosti použití.

<

Multifunkční trn

Je určen speciálně pro odvíječku X BOARD XB 300 (kompatibilní i s XB 500). Nasazením na nerezový středový trn a následným vyklopením 4 postranních třmenů lze odvíjet i volné kabelové svazky nebo jednotlivé vodiče. Multifunkční trn lze složit do velmi kompaktních rozměrů. Po vysunutí středového sloupku dosáhnete maximální výšky 294 mm. Multifunční trn můžete zakoupit samostatně nebo jako sadu s odvíječkou.

 xboard 2022 3

Výhodné sady X BOARD

V našem e-shopu můžete zakoupit výhodné sady pro práci s odvíječkami X BOARD: s multifunkčním trnem vč. praktického stohovatelného kufru, s unikátním digitálním měřičem délek kabelů RM 35 (rovněž v praktickém stohovatelném kufru) nebo v sadě s protahovacím perem RUNPO 5 s unikátní patentovanou špičkou Runpogleiter.

Více informací a e-shop

Informace o dalších produktech RUNPOTEC najdete na stránkách www.runpotec.cz nebo v našem e-shopu. Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku