RUNPOTEC RT 2008: sen každého elektrikáře

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mechanická protahovací pistole RUNPOTEC RT 2008 v kombinaci s ocelovým perem je opravdovým snem každého elektrikáře. Kolikrát jste si už odřeli prsty nebo dokonce začali krvácet, když jste nasouvali protahovací pero do husího krku proti ostré hraně krabice?

Mechanická protahovací pistole RT 2008 vytváří bezpečnou zónu mezi vašima rukama a zdí, navíc vám díky důmyslnému mechanismu dává sílu natlačit ocelové pero i do trubek delších než 20 m. RT 2008 zajišťuje nejen posuv pera, ale v případě potřeby i jeho rotaci, takže špička se snadno propracuje místy s velmi malým poloměrem ohybu nebo nečekanými blokádami.
Pomocí pružného nástavce dosáhnete bez problémů i na vyústění husího krku hluboko v nepřístupné krabici. RT 2008 vám umožní pohodlnou práci i v extrémních podmínkách.
Tento revoluční protahovací systém byl zkonstruován ve spolupráci se zkušenými instalatéry a výrobci nářadí. Protahovací pistole nezná překážky, nikdy to nemusíte „zkoušet z druhé strany“, odpadnou nákladné opravy husích krků v už hotovém zdivu. Dává vám jistotu při přípravě kalkulací, vaše ceny můžou být konkurenceschopnější, protože víte, že vás na stavbě nic nepřekvapí. RT 2008 je vhodná pro průměry trubek 20, 25, 32 a 40 mm. Dodává se v praktickém odolném kufru vč. nástavců a ocelového protahovacího pera v délce 15 m.

RUNPOTEC RT 2008 1
Na dlouhé vzdálenosti a překonání odporu můžete využít funkci ráčny. Díky ní v jednom pracovním kroku otáčíte a zároveň zasouváte protahovací pero. Pokud vám u tras delších než 20 m nestačí síly, doporučuje se zajistit rotaci pera aku vrtačkou.
Upozornění: S pistolí RT 2008 můžete použít pouze ocelové protahovací pero!

Přednosti RT 2008

  • Lehké a snadné protahování
  • Řešení problému u malých průřezů trubek Ø16-32 mm
  • Chrání ruce a prsty oproti klasickému protahování
  • Ráčna pro překonání vzdálenosti a odporu
  • Lze využít akuvrtačku pro rychlejší rotaci pera
  • Široká škála příslušenství
  • Praktické plastové pouzdro

RUNPOTEC RT 2008 2

Více informací a e-shop

Informace o dalších produktech RUNPOTEC najdete na stránkách www.runpotec.cz nebo v našem e-shopu. Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku