Přehledné a jednoduché ovládání pro bezpečnost na klíčových místech ve zdravotnictví i průmyslu

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V kritických situacích je pro ochranu života a klíčových výrobních procesů obzvlášť důležitá rychlá detekce problémů.

Ovládací panely s výstražnou indikací nové řady COMTRAXX® CP9…(-I) poskytují vždy optimální přehled všech připojených systémů, rychle varují v případě poruchy a zajišťují pohodlné ovládání celých technologií zdravotnických pavilonů a v klíčových průmyslových aplikacích.
Posledním výsledkem vývoje osvědčené řady COMTRAXX® specialisty na elektrickou bezpečnost ve firmě Bender je všestranné monitorovací centrum v dotykovém ovládacím panelu s výstražnou indikací CP9xx v několika variantách, flexibilně programovatelné s možností integrovat digitální a analogové vstupy měřených hodnoty s různým provozním napětím, výkonem a funkcemi.
Modulární všestranný systém s různými rozhraními a pohodlnou obsluhou nabízí nemocnicím maximální bezpečnost a další výhody pro integraci ovládacích prvků a odolnost proti budoucím změnám.

Provozní pohodlí s přehledem o bezpečnosti

Zařízení COMTRAXX® CP9…(-I) se snadno a intuitivně ovládají; vizualizace je jasná a jednoznačná. Umožňují tak bezpečnou manipulaci se systémy a komponentami, zejména v hektických situacích.

Vysoká úroveň bezpečnosti
Poplachové zprávy a provozní stavy jsou graficky zvýrazněny a snadno čitelné.

Ovládání pomocí dotykového panelu
Dotykový TFT displej je robustní; všechny funkce lze snadno ovládat prstem přes moderní strukturu menu podobnou chytrému telefonu.

Jasná struktura
Jasná struktura, volně konfigurovatelná pro všechny aplikace, zobrazuje přehledně a strukturovaně informace o příkazech, stavu a požadavcích.
Optimální viditelnost – Vysoce kvalitní displeje nabízejí vynikající kontrast a široký úhel pohledu s vynikající čitelností

Grafika
COMTRAXX® CP9…(-I) umožňuje integraci technologií s obrázky na pozadí.

Individuální design
Uživatelské rozhraní panelů COMTRAXX® CP9…(-I) lze individuálně přizpůsobit příslušným místním požadavkům. Jsou k dispozici v 7 ", 15,6" a 24 "s tvrzeným skleněným povrchem nebo antibakteriální fólií (volitelné) a nabízejí výběr z 25 jazyků vč. českého.

displej bender 2021 3

Snadná integrace přes různá rozhraní

Ovládací panely se signalizací alarmů COMTRAXX® CP9…(-I) jsou inteligentní flexibilně konfigurovatelné centrální monitorovací a řídicí jednotky pro všechny technické systémy v kritickém povozu, se snadnou instalací, zajišťující jednoduchou údržbu připojených zařízení.

Trvalá plná informovanost

 • Zobrazení stavu systému a stavu alarmů;
 • Výstup vizuálních a zvukových výstražných zpráv;
 • Monitoring z centrálního bod.

Snadná integrace
Řada COMTRAXX® CP9…(-I) má různá rozhraní, pomocí kterých lze bezpečným a snadným způsobem integrovat celou řadu systémů.

Univerzální možnosti rozšíření o aplikace
Kromě všech měřicích, ochranných a monitorovacích systémů Bender lze do modulu COMTRAXX® snadno integrovat další systémy a zařízení:

 • IT systémy;
 • Komunikační systémy
 • Signalizace medicínských plynů
 • Osvětlení operačního sálu a stolu
 • Klimatizace a ventilační systémy
 • Řídicí systémy sálových technologií
 • Speciální doplňující napájecí systémy a UPS

displej bender 2021 1

Připravenost na budoucnost a ekonomická výhodnost

Řada COMTRAXX® CP9…(-I) je založena na softwaru Linux, je aktualizovatelná a připravená na budoucí vývoj. Systém lze kdykoli upravit a nové technologie snadno integrovat.

Robustní konstrukce
Odolné průmyslové displeje s tvrzeným skleněným povrchem nebo antibakteriální fólií (volitelné) jsou navrženy pro použití 24/7.

Volně programovatelný
Všechny funkce, obsah a zobrazení zařízení řady COMTRAXX® CP9…(-I) jsou volně programovatelné a proto odolné vůči budoucnosti.

Nové instalace a retrofitting v instalaci
Řada COMTRAXX® CP9…(-I) je vhodná pro použití v nově konfigurovaných systémech, pro modernizaci nebo pro umožnění připojení k existujícím instalacím a systémům.

Rychlé aktualizace
Aktualizace systému lze provádět rychle a snadno pomocí webové aplikace.

Snadná rozšíření a úpravy
Díky modulárnímu systému jsou rozšíření, servis a výměna jednoduché a mohou být prováděny například během přestávky na operačním sále.

Tam, kde spolehlivé bezpečné napájení má nejvyšší prioritu, je pro jeho monitorování a řízení řada COMTRAXX® CP9…(-I) ideálním řešením.

GHV Trading, spol. s r.o.
Edisonova 3, 612 00 Brno
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel. CZ: +420 541 235 532
Tel. SK: +421 255 640 293
www.ghvtrading.cz

Ideálním doplňkem řídicích dotykových panelů Bender COMTRAXX® CP9…(-I) je centrální cloud analýza s POWERSCOUT® o které se dočtete v článku po kliknutí zde.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2022

Číslo je zaměřené na průmyslovou robotiku, PLC, průmyslové počítače, řídicí systémy a operátorské panely.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku