Profinet spravované switche Murrelektronik

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V tomto díle ze série video tutoriálů zaměřených na efektivní síťové instalace vám prakticky ukážeme zapojení a konfiguraci Profinet spravovaného switche.

Switche společnosti Murrelektronik jsou k dispozici v rozsáhlé škále. Nespravované switche pokrývají spolehlivě základní funkce při výhodném poměru ceny a výkonu.

Spravované switche společnosti zajišťují dokonalé síťové propojení v prostoru průmyslového zařízení a poskytují rozsáhlé diagnostické funkce. Tak je možné uvádět sítě rychle do provozu a okamžitě nacházet chyby. Díky tomu se lze vyhnout nákladným prostojům. Rozpoznání okolních zařízení umožňuje bezproblémovou výměnu komponent. Díky stanovení priorit pro datové pakety PROFINET jsou obzvláště důležitá data přenášena přednostně.

Spravované switche se vzdáleným přístupem jsou k dispozici v krytí IP20 a IP67. Tyto switche umožňují bezpečný vzdálený přístup ke strojům a zařízením přes internet prostřednictvím VPN.
Ve spravovaných switchích je integrován OPEN VPN klient, který se automaticky připojí k VPN serveru sítě. Switche jsou předkonfigurovány pro PROFINET a jsou dodávány s aktivovaným LLDP a DCP. Topologie v síti tak zůstává konzistentní a sledovatelná. Podporované verze Simple Network Management Protocol (SNMP v1, v2c a v3) umožňují, při aktivovaném LLDP, sledování topologie pomocí SNMP Traps.

V dalším video tutoriálu Vám ukážeme připojovací technologie k ethernetovým switchům.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2019

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
IO-Link pro jednodušší instalace IO-Link je odpovědí na otázku, jak stavět stroje efektivnější, flexibilnější a výdělečnější.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.