Webináře Schmachtl - Jak přinést zlepšení a úspory v oblasti procesní a bezpečnostní automatizace

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Rádi bychom Vás pozvali na první sérii nových webinářů společnosti Schmachtl, ve kterých Vám budeme představovat inovativní produkty od společnosti Leuze, které přináší zlepšení a úspory v oblasti procesní a bezpečnostní automatizace.

Začátek vždy v 8:30 a 14:00 s předpokládanou délkou 45 min. V průběhu webináře budou k dispozici pracovníci z technického a obchodního týmu pro Vaše dotazy, podněty a přání.

28. 5. 2020 Dynamický referenční difuzní senzor DRT 25C

Speciálně navrženy pro dopravníkové aplikace, ve kterých se detekují objekty pohybující se na dopravníkovém pásu. Senzory detekují, bez použití odrazky, jakékoliv předměty bez ohledu na jejich vlastnosti: lesklé, tmavé, průhledné nebo perforované. Nastavení Teach je velmi jednoduché a intuitivní, kompletní nastavení přes IO-Link je k dispozici. Představíme možnosti v presentaci a v praktické ukázce nastavení a použití.

webinar 2020 1

2. 6. 2020 Optický senzor s funkcí Remote Set Distance HT3C RSD

První difúzní senzor s potlačeným pozadím s číselným nastavením hodnoty snímané vzdálenosti rozhraním IO-Link, které kromě procesních hodnot přenáší navíc identifikační, stavové a diagnostické hodnoty a podporuje Smart Sensor Profile. Jednoduché nastavení Teach-in tlačítkem nebo signálem přes připojovací kabel. Představíme možnosti nastavení, aplikační příklady a IO-Link komunikaci.

webinar 2020 2

9. 6. 2020 Muting nově s procesem Smart Process Gating MLC 500 SPG

Smart Process Gating je nový mutingový proces, vyvinutý na základě bezpečnostních optických závěsů MLC, bez použití mutingových senzorů. Snižuje prostorovou náročnost, eliminuje riziko nesprávného polohování, nastavení a manipulace, při navýšení provozuschopnosti kompletního bezpečnosti zařízení. Řešení představíme a vysvětlíme v podrobné prezentaci doplněné o aplikační video.

webinar 2020 3

16. 6. 2020 Bezpečnostní laserový skener update Profisafe RSL 400P

Bezpečnostní laserový skener nabízí snadnou integraci do průmyslových sítí. Kromě bezpečné komunikace umožňuje snadnou diagnostiku a konfiguraci prostřednictvím centrálních přístupových bodů. Interface PROFINET/ProfiSafe je integrován do odnímatelné připojovací jednotky, umožňuje výměnu skeneru bez přerušení sítě a zvyšuje provozuschopnost systému. Novinkou je dostupnost ovladačů pro ROS (Robot Operation Systém). Skener představíme v podrobné presentaci, která bude doplněna o aplikační a instruktážní videa.

webinar 2020 4

Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat:

Lubomír Beneš
Key Account Manager
Tel.: +420 702 233 287
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SCHMACHTL CZ spol. s.r.o.
Vídeňská 185, 252 50 Vestec
www.schmachtlwebinar.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku