Jednoduchá elektroinstalace pomocí konektorů gesis RST

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Instalace průmyslových světel například pro zahradnictví, skleníky a vertikální farmy. Maximální rychlost - buďte pětkrát rychlejší!

Klasická elektroinstalace
Při klasické elektroinstalaci řešíte nejprve zkrácení vodičů na příslušnou délku, odpláštění kabelů, protažení vodičů do rozbočných krabic, odizolování vodičů, zapojení vodičů a nakonec uzavření rozbočné krabice. Časová náročnost 20 min.

Konektorová elektroinstalace s použitím konektorů Wieland gesis RST
Rozvod elektroinstalace vyřešíte výběrem požadované délky prefabrikovaných kabelů a zapojením do rozvodného bloku. Připojení svítidla systémem Plug&Play – stačí pouze zacvaknout konektor do svítidla. Časová náročnost 4 min.

Všeobecné výhody konektorové instalace:

  • Ochrana před nebezpečným dotykem elektrického zařízení
  • Snadná topologie kabeláže
  • Jednoduchá výměna zařízení
  • Jednoduché rozšíření, úpravy dispozic
  • Znovu použitelné
  • Mechanické kódování
  • Integrovaná aretace a lehké zapojení

gesis RST 2023 1

Novinka společnosti Wieland v konektorové instalaci

Inovativní modulární konektor MOLA® pro RST® MINI s technologií pružinové svorky.
Nyní je elektroinstalace ještě flexibilnější a individuálně přizpůsobitelná, než kdykoli předtím. Tento nový modulární konektor byl optimalizován pro svítidla, ale dobře se uplatní i v mnoha dalších oblastech. Možné aplikace sahají od motorů přes ventilátory, ohřívače a měniče až po regulátory a podobná zařízení. Díky tomu je instalace jakékoli aplikace s modulárními konektory RST® MINI flexibilnější, rychlejší a bezpečnější.

gesis RST 2023 2
Konektor RST® MINI se ve svítidlech skutečně uplatní díky minimální velikosti s 20mm upevňovacím závitem a volitelnou ochranou proti protáčení. Není potřeba vnitřní svorkovnice svítidla, vhodné také pro průběžnou montáž.

gesis RST 2023 3
Nejvyšší stupně ochrany díky těsnění jednotlivých kontaktů poskytuje dodatečnou ochranu proti pronikání vlhkosti a stupeň krytí IP66/68/69 zabraňuje pronikání vody zvenčí.

gesis RST 2023 4
Snadná instalace + manipulace. RST® MINI se snadno používá, ať už je konvenční nebo modulární.
Díky modulární konstrukci lze vnitřní kabelové svazky připravit dle potřeby přímo na stavbě. Vybaveno pružinou push-in. Výborně se hodí pro automatické zapojení, ale lze je snadno zapojit i ručně. Nahrazuje vnitřní svorkovnici svítidla díky vnitřnímu připojení a zkracuje dobu připojení díky technologii připojení push-in pružinovou svorkou. 2 piny na pól - pro průběžné a vnitřní zapojení.

gesis RST 2023 5

Snadná instalace

HOTOVO! Vaše zařízení bylo profesionálně nainstalováno během okamžiku.
Snadné, rychlé, bezpečné a modulární!

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku