Komplexní řešení průchodek pro potravinářský a farmaceutický průmysl

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost icotek GmbH se zaměřuje na inovace v oblasti organizace kabeláže, tedy moderní průchodky, komponenty pro fixaci kabelů, stínicí komponenty a příslušenství.

Podívejme se na novou řadu produktů, která je plně v souladu s předpisy FDA a speciálně navržena pro použití v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Ačkoliv se tyto produkty na první pohled liší od standardních jen svou signální modrou barvou, vyhovují náročným parametrům tohoto specifického prostředí.

Membránové průchodky KEL-DPZ-HD a KEL-DPU-HD představují vrchol hygienického designu. Při jejich vývoji byla kladená zvláštní pozornost na hladký povrch bez zbytečných prohlubní, které by mohly sbírat nečistoty. Tyto modely nejenže splňují, ale dokonce překračují specifikace EHEDG s vnějším konturovým poloměrem 6 mm. Využití materiálů schválených FDA umožňuje jejich použití v potravinářském průmyslu, přičemž signálně modrá barva nabízí okamžitou vizuální identifikaci. Membránové průchodky icotek jsou ideální pro zavádění a utěsnění kabelů s průměry od 3,2 mm do 22,2 mm (KEL-DPZ-HD) a až do 20,5 mm (KEL-DPU-HD), což umožňuje vysokou flexibilitu při osazování. Oproti tradičním kabelovým průchodkám tyto modely nabízejí výrazně vyšší hustotu a snadnější instalaci.

pruchodky ciste 2023 1
Dělené průchodky KEL-ER-BL jsou určeny pro kabely s konektory a jsou obzvláště vhodné pro použití ve strojích na zpracování a balení potravin, kde není přímý kontakt s potravinami. Významný je také jejich přínos ve farmaceutickém sektoru. Tento systém poskytuje vynikající krytí IP65 a vysokou odolnost kabelů proti vytažení dle EN 62444. Rámečky KEL-ER-BL jsou navrženy tak, aby přesně odpovídaly rozměrům výřezů pro standardní průmyslové konektory. Speciální jednořadý design KEL-ER-BL-E je ideální pro stísněné prostory a umožňuje snadné vedení kabelů s plochými konektory, což je klíčové v některých specifických aplikacích. Doplňující produkty jako detekovatelné kabelové pásky KB-HDD a jejich držáky KBH-HDD, stejně jako záslepky pro průchodky ST-B-HD, umožňují nabídnout kompletní řešení pro různé potřeby v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Současně žádný z výrobků neobsahuje halogen ani silikon. Tato moderní řešení pro organizaci kabeláže na elektrických zařízeních nejen zvyšují bezpečnost a hygienu, ale také zjednodušují údržbu a čištění zařízení. Samozřejmostí je vzájemná kompatibilita, spolu s naprostou flexibilitou, což umožňuje snadno integrovat tyto komponenty do stávajících systémů.

pruchodky ciste 2023 3
Konzultaci, výkresy, vzorky či certifikáty pro všechny zmíněné produkty jsou snadno dostupné, což zákazníkům umožňuje se přesvědčit o kvalitě a funkčnosti těchto systémů. Vyžádejte si vše, co potřebujete, u českého distributora na www.oskom.cz.

pruchodky ciste 2023 4

OS-KOM spol. s r.o.
Zdíkovská 22, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 257 210 114
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oskom.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku