Tiskárna s aplikátorem samolaminovacích etiket Wraptor™ společnosti Brady nyní nabízí ještě více možností automatizace. Nová aktualizace systémového softwaru umožňuje integraci střihacích a odizolovacích strojů Schleuniger s aplikátorem Wraptor pro rychlejší přípravu kabelů a manipulaci. Obsluze se tím umožní rychlejší pracovní tok.

V dnešní době většina zákazníků při výběru zboží hledí pouze na cenu. Je potřeba si ale uvědomit, že tiskárny čárových kódů nejsou pouhým kancelářským vybavením a při jejich výběru hraje důležitou roli důkladná znalost prostředí, veškeré potřeby a nároky zákazníka.

Společnost ifm electronic se kromě trvalých inovací poziční a procesní senzoriky zabývá několika dalšími oblastmi, mezi jiným také průmyslovou identifikací – optickou identifikací pomocí univerzální čtečky kódů a radiovou identifikací pro různé aplikace a různé vzdálenosti datového transpondéru od antény.

Zvláště tam, kde se vyskytuje znečištění, mokro nebo zima, používají se chemikálie nebo ve výrobním prostředí pod značným vlivem kovů, je zapotřebí využití rychlého informačního toku a optimalizace procesu - a tím přání průběžného procesu a „inteligentních" objektů. Řešení firmy HARTING jsou předurčena právě pro taková použití.

Doba, kdy pojem RFID zněl jako něco absolutně nového, trochu tajuplného, a hlavně něco tak výkonného, že jsme v podstatě ani nedokázali domyslet možnosti využití, je už za námi. Dnes to už není jenom doména průmyslu a logistiky, jak se původně předpokládalo, ale s aplikací prostředků RFID se v běžném životě setkáváme téměř všude, kam se podíváme.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cervenec 2022

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2022

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku