Osvědčený software pro revizního technika elektro

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Firma ELMER software s.r.o. již od roku 1994 nabízí praxí osvědčený software. Kromě softwaru SchémataCAD pro tvorbu výkresů je to i software EL-Revize, který využívá přes 2500 revizních techniků elektro, od živnostníků až po pracoviště údržby. Software je rozšířen i na Slovensku, neboť je dodáván ve společné česko - slovenské verzi.

Citace z norem a odůvodnění závad

Orientaci a hledání v elektrotechnických normách usnadňuje software EL-Revize pomocí obsažených citací z důležitých článků norem ČSN a STN (přes 3000 citací z norem, zejména z řady 33 2000). V softwaru je i aktuální seznam všech norem, včetně historie změn a dodatků. Lze si ověřit platnost článku normy. S citacemi z článků norem je úzce propojen rozsáhlý seznam typických závad (s odůvodněním dle normy) a s funkcí vložení odůvodnění závady přímo do textu revizní zprávy.

EL Revize zari 2013

Psaní revizních zpráv do připravených formulářů

EL-Revize obsahuje široký výběr předpřipravených formulářů (více než 50 typů) pro všechny druhy revizí (i VN), revize bleskosvodů, revize ručního nářadí, přístrojů ve zdravotnictví, strojů a rozvaděčů, revize přípojek pro RZ, vzory atestů, doklad o shodě, ceník revizních prací i fakturu. Všechny formuláře si může uživatel sám upravit nebo přidat nové.
Zprávy jsou evidovány v přehledných seznamech spolu s termínem příští revize. Zprávy lze rozčlenit do skupin a objektů. Funkce pro hledání umožňuje sestavit seznam zpráv podle volitelných kritérii (např. podle termínu příští opakované revize). Dokumenty je možné exportovat například do formátu PDF.

Evidence nářadí a spotřebičů

Součástí softwaru EL-Revize jsou i funkce pro evidenci spotřebičů a ručního nářadí. Software dopočítá a sleduje termíny kontrol a revizí podle norem ČSN a STN. Pro rychlé doplňování jsou připravené formuláře protokolů o kontrole nebo revizi, ze kterých pak software vygeneruje kartu spotřebiče. Software podle revizních lhůt sestaví seznam spotřebičů k revizi.

Přenos dat z měřících přístrojů

Je pamatováno i na uživatele univerzálních měřících přístrojů, které umožňují naměřená data přenést z paměti do počítače (např. EUROTEST, MEGGER, PROFITEST). Software EL-Revize tyto data načte, přeformátuje a přehledně vloží do revizní zprávy.

Snadná přenositelnost softwaru mezi počítači

Software je dodáván s licenční USB klíčenkou (přenosná flash paměť až 32GB), která umožňuje licenci softwaru střídavě používat i na více počítačích a to dokonce i bez nutnosti instalace. V takovémto případě lze software spouštět přímo z klíčenky.

Tvorba výkresové dokumentace

Revizní technik občas potřebuje nakreslit schéma, např. zapojení rozvaděče. K tomuto účelu je vhodný další produkt společnosti ELMER - software SchémataCAD, který je také oblíbený mezi projektanty. V softwaru SchémataCAD je možné pohodně kreslit jak jednoduché výkresy, tak i rozsáhlé projekty. Výhody obou softwarů využívá řada revizních techniků.

tel.: +420 603 413 864
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.elmer.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku