GEOS: Odolný . Univerzální . Bezpečný .

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Nový systém skříní GEOS vyvinula firma Spelsberg speciálně pro náročné venkovní prostředí a průmysl. Tyto skříně jsou vyrobeny z kvalitních plastů a odolávají tak bez problémů slunci, větru i srážkám a nekorodují ani ve velmi agresivním prostředí.

Zesílená, dvojitá izolace zajišťuje splnění ochranné třídy 2. Proto není nutné další samostatné uzemnění.

Skříně GEOS jsou lehké, ale extrémně robustní. Díky tomu je možné do boků skříní montovat bezpečně nejrůznější přístroje. Dobře umístěné upevňovací body zajišťují jejich stabilitu i v nejtvrdších podmínkách. Splnění zkoušek pevnosti IK 09 zajišťuje odolnost skříní i proti nejtvrdším úderům, aniž by ztratily vysoký stupeň krytí. Tím splňují všechny požadavky normy IEC 62208 a jsou tak jako stvořené pro průmyslové použití.
Do skříní je možné namontovat montážní desky z izolačního materiálu nebo z plechu, DIN lišty, nebo dělicí stěny. Osazení je možné individuálně přizpůsobit přesně podle požadavků zákazníků. Montáž všech částí přitom probíhá zcela bez použití nástrojů. Konstrukce skříní umožňuje i kombinaci různého vybavení nebo použití různých montážních výšek. Samozřejmostí je bohaté příslušenství. Na výběr jsou tři základní velikosti s různými výškami.

Geos rozvadec 4
Skříně GEOS zajišťují za každých podmínek uvnitř suché prostředí. Na skříních je patentovaná drážka, která odvádí vodu ven, aby se vůbec nedostala k těsnění z elastomeru. Speciální tvar této drážky „Drain Protect“ ochraňuje těsnění i proti stříkající vodě. Při náročných testech v prachové komoře byla prokázána i vysoká ochrana proti proniknutí pevných částic. Negativní výsledek nebyl zaznamenán ani při zkouškách odolnosti proti UV záření. Skříně byly vystaveny 1000 hodin zdroji UV záření beze změn. Tím splnily všechny mezinárodní předpisy a mohou být používány na celém světě.

Geos rozvadec 1
Pro používání skříní ve venkovním prostředí, v chladírnách nebo v těžkém průmyslu je také důležitá tepelná odolnost. Skříně GEOS bez problémů odolávají teplotám od mínus 35 do plus 80 stupňů Celsia.
V prostředí, kde dochází ke značnému střídání teplot a hrozí tak tvorba kondenzované vody, je možné na skříně použít odvzdušňovací zátky BEL, také od firmy Spelsberg. Tyto zátky zajišťují stálou výměnu vzduchu, přitom nepropustí prach a vlhkost – splňují stupeň krytí IP 65.

Geos rozvadec 3

GEOS skříně

  • UV odolné,
  • Nerezavějící
  • Teplotně odolné
  • Nárazuvzdorné
  • Systém s drážkou Drain Protect odvádí vlhkost
  • Bezpečná ochrana před prachem, deštěm, sněhem a stříkající vodě
  • AIR – odvzdušňovací zátky zabraňující kondenzaci vody
  • Dvojitá izolace

Geos rozvadec 2

Spelsberg spol. s r.o.
Věštínská 1611/19, 15000 Praha 5
Tel: +420 257 313 188
Fax: +420 257 210 136
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.spelsberg.cz

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.