DIN 4 – ještě lepší komunikátor

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Když před časem společnost Flajzar přišla na trh s univerzálním komunikátorem GSM DIN 3B, zákaznický ohlas na sebe nenechal dlouho čekat. Motivován zájmem spokojených klientů moravský vývojář původní model ještě vylepšil.

Zabezpečují chaty před vyloupením, hlídají hladinu vody ve studních nebo kontrolují teplotní čidla u kotlů – ať už všestranné komunikátory DIN přenášejí informace odkudkoliv, vždy je doručí do mobilního telefonu uživatele kdekoliv na světě a umožňují mu zpětnou dálkovou korekci všech připojených zařízení. Nový model DIN 4 v tomto ohledu nabízí celou řadu praktických zlepšení a inovací.
Rozšíření původního počtu výstupů pro čidla ze dvou na pět a zdvojnásobení někdejších dvou výstupů činí z DIN 4 služebníka skutečně širokého záběru. Prostřednictvím rádiového modulu je navíc schopen monitorovat i bezdrátová periferní zařízení. Variantní je nově i způsob napájení. Předcházející jediná možnost (230 V) je nyní nahrazena dvěma verzemi (230 V a 24 V) a možností připojení záložního zdroje (12 V).

din4 flajzar 2019 2
Že DIN 4 kráčí s dobou, potvrzuje zabudovaný wifi modul. Zatímco jeho předchůdce bylo nutné nastavovat prostřednictvím programu v notebooku, což vyžadovalo pevné propojení, u novinky tato nepohodlná nutnost odpadá. Konfiguraci lze provést přímo z mobilu nebo tabletu bez potřeby spojovacích kabelů.
Vedle tradičních zákazníků Flajzar svým DIN 4, cílí také do sektoru průmyslové výroby. Za tímto účelem získal potřebnou certifikaci.

din4 flajzar 2019 1
Rozšířené a uživatelsky velmi vstřícné možnosti pokročilého komunikátoru DIN 4 jen potvrzují, že společnost Flajzar se i po letech drží svého hesla a nabízí praktické služby, ne pouhý obchod.

FLAJZAR, s.r.o.
Svatoplukova 1199, 698 01 Veselí nad Moravou
Tel.: +420 776 586 866
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.flajzar.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) Autorizované zastoupení a distribuce produktů průmyslové automatizace značky Delta pro ČR a SR.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.