Spoločnosť Marpex, s.r.o. so sídlom v Dubnici nad Váhom je výhradným distribútorom prvkov a riešení nemeckého výrobcu TURCK v Slovenskej republike. V ponuke sú rôzne druhy snímačov: induktívne, magneto-induktívne, kapacitné, ultrazvukové, optické, rotačné ako aj prístroje pre kontrolu prietoku, tlaku alebo teploty.

Společnost Siemens uvádí na trh dva nové regulátory průtoku vzduchu řady OpenAir schopné komunikovat po standardní sběrnici KNX a protokolem PL-Link typu plug&play. Komunikační schopnost těchto přístrojů zjednodušuje obsluhu, zvyšuje komfort v budovách a optimalizuje náklady na energii.

Společnost SENSIT s.r.o. najdete na letošním MSV v Brně v pavilonu C na stánku č. 033 v přízemí. Letošní expozice SENSITu bude rozdělena podle jednotlivých aplikačních segmentů – bílá technika, gumárenství, gastronomie, kolejová vozidla, vytápění a klimatizace a energetika – obnovitelné zdroje energie, ve kterých bude k vidění jak starý a osvědčený sortiment, tak novinky zejména z oblasti zakázkových snímačů teploty.

Panasonic Electric Works přichází s novou řadou senzorů určených pro detekci úniku kapaliny. Senzory SQ4 jsou k dispozici ve variantě Standard pro vodu a v odolné variantě pro detekci chemických látek. Jedná se o první senzor netěsnosti pro průmyslové použití (k dispozici ve variantě PNP i NPN s otevřeným konektorem), který při použití bez řídící jednotky vyhoví Categorie 1, PLe, SIL1.

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!