Marpex, s.r.o. so sídlom v Dubnici nad Váhom je výhradným distribútorom spoločností TURCK a BANNER v Slovenskej republike. Ponúka široký sortiment prvkov a riešení pre priemyselnú automatizáciu: senzorovú, prepojovaciu a zbernicovú techniku, optickú a zvukovú signalizáciu, LED svetlá, priemyselné inšpekčné kamery, identifikačné systémy a podobne.

Regionální zastoupení společnosti Siemens je zodpovědné za prodej a servis výrobků kanadského výrobního závodu Siemens-Milltronics Process Instruments. Tyto produkty jsou součástí komplexní nabídky rozsáhlého spektra produktů průmyslové měřicí techniky pro měření hladin, průtoku, tlaku, teploty, analýzy plynů a kapalin a kontinuální / statické vážení (včetně průtoku sypkých látek).

Firma SMARIS s.r.o. uvedla na trh měřicí sestavu pro měření vodivosti a pH. Pro obě fyzikální veličiny firma dodává jak snímače, tak i převodníky. Obě sestavy se vyznačují velmi příznivou cenou při srovnání s jinými výrobci.

Měření teploty patří odnepaměti k základním činnostem lidské populace. Teplotní snímače, které převádějí teplotu, jako jednu ze základních neelektrických veličin na elektrický odpor, napětí, proud nebo frekvenci, dnes již více než 21 let vyrábí společnost SENSIT s.r.o.

Měření teploty patří odnepaměti k základním činnostem lidské populace. Teplotní snímače, které převádějí teplotu, jako jednu ze základních neelektrických veličin na elektrický odpor, napětí, proud nebo frekvenci, dnes již více než 21 let vyrábí společnost SENSIT s.r.o.

Teplota a jeho měření patří odnepaměti k základním úkolům lidské populace. Teplotní čidla, která převádějí teplotu, jako jednu ze základních neelektrických veličin, na elektrické napětí, proud nebo frekvenci dnes již více než 20 let vyrábí společnost SENSIT s.r.o.

Máte měřit průtok destilované vody, paliva, alkoholu, kyselin či jiných kapalin? Celou řadu praxi osvědčených turbínových a lopatkových průtokoměrů obsahuje nabídka společnosti KOBOLD. A to už od průtoku 0,005 l/min.

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!