TERMOGRAFIE …neviditelný svět kolem nás

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Vážení přátelé termodiagnostiky, společně s firmou FLUKE (USA) si Vás dovolujeme pozvat na bezplatnou odbornou přednášku TERMOGRAFIE ...neviditelný svět kolem nás + novinky pro termodiagnostiku 2014/15.

 ahlborn seminar

Termín akcí:

  • 8.10. 2014 od 9:30 hod. do 12:00 hod. (určeno studentům a laické veřejnosti)
    Akce proběhne v moderních prostorách Národní technické knihovny v Praze 6 - Dejvicích (www.techlib.cz).
  • 9.10. 2014 od 9:30 hod. do 12:00 hod. (určeno odborníkům)
    Akce proběhne v moderních prostorách Národního technického muzea v Praze (www.ntm.cz).

Počet míst na tyto akce je omezený, proto prosíme o co nejrychlejší registraci, abyste si tak zabezpečili svou účast. Účast na akci s praktickým předvedením termokamer je zcela zdarma.

Pro přihlášení na seminář můžete využít následující formulář (prosíme vyplnit a odeslat pro každého účastníka) nebo nám zaslat registraci na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Účastníkům semináře 8.10. bude umožněna bezplatná prohlídka nové budovy Národní technické knihovny. Účastníkům semináře 9.10. bude umožněna bezplatná prohlídka Národního technického muzea v Praze.

Každý účastník akce pořádané dne 9. 10. obdrží ABSOLVENTSKÝ CERTIFIKÁT.

Akce v Národní technické knihově je spíše určena studentům středních a vysokých škol. Jedná se o projekt americké firmy FLUKE na podporu školství v ČR. Zároveň firma FLUKE zapůjčí každé participující škole nebo katedře zdarma termokameru FLUKE Ti100 na dobu 14ti dnů. Každá škola nebo katedra, která se zúčastní této akce, obdrží zdarma CD s plnou verzí softwaru FLUKE SMART VIEW včetně mnoha aplikačních obrázků z praxe a s doživotním upgradem zdarma.

Tyto akce pořádá firma AHLBORN spol. s r.o. společně s firmou FLUKE EUROPE B.V., www.termokamery.cz a www.fluke.cz. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) Autorizované zastoupení a distribuce produktů průmyslové automatizace značky Delta pro ČR a SR.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.