TERMOGRAFIE …neviditelný svět kolem nás

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Vážení přátelé termodiagnostiky, společně s firmou FLUKE (USA) si Vás dovolujeme pozvat na bezplatnou odbornou přednášku TERMOGRAFIE ...neviditelný svět kolem nás + novinky pro termodiagnostiku 2014/15.

 ahlborn seminar

Termín akcí:

  • 8.10. 2014 od 9:30 hod. do 12:00 hod. (určeno studentům a laické veřejnosti)
    Akce proběhne v moderních prostorách Národní technické knihovny v Praze 6 - Dejvicích (www.techlib.cz).
  • 9.10. 2014 od 9:30 hod. do 12:00 hod. (určeno odborníkům)
    Akce proběhne v moderních prostorách Národního technického muzea v Praze (www.ntm.cz).

Počet míst na tyto akce je omezený, proto prosíme o co nejrychlejší registraci, abyste si tak zabezpečili svou účast. Účast na akci s praktickým předvedením termokamer je zcela zdarma.

Pro přihlášení na seminář můžete využít následující formulář (prosíme vyplnit a odeslat pro každého účastníka) nebo nám zaslat registraci na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Účastníkům semináře 8.10. bude umožněna bezplatná prohlídka nové budovy Národní technické knihovny. Účastníkům semináře 9.10. bude umožněna bezplatná prohlídka Národního technického muzea v Praze.

Každý účastník akce pořádané dne 9. 10. obdrží ABSOLVENTSKÝ CERTIFIKÁT.

Akce v Národní technické knihově je spíše určena studentům středních a vysokých škol. Jedná se o projekt americké firmy FLUKE na podporu školství v ČR. Zároveň firma FLUKE zapůjčí každé participující škole nebo katedře zdarma termokameru FLUKE Ti100 na dobu 14ti dnů. Každá škola nebo katedra, která se zúčastní této akce, obdrží zdarma CD s plnou verzí softwaru FLUKE SMART VIEW včetně mnoha aplikačních obrázků z praxe a s doživotním upgradem zdarma.

Tyto akce pořádá firma AHLBORN spol. s r.o. společně s firmou FLUKE EUROPE B.V., www.termokamery.cz a www.fluke.cz. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku