Podzimní série on-line webinářů ABB na nejžádanější průmyslová témata

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

ABB od října spouští sérii tematických webinářů, na kterých vás produktoví specialisté provedou širokým portfoliem produktů a řešení ABB určených (nejen) pro průmysl.

Zjistíte, kde všude lze tato zařízení použít i jaké jsou jejich hlavní výhody. Představí vám programy, konfigurátory i knihovny, které práci usnadní a zrychlí. Každý čtvrtek, jedna hodina, nemusíte se nikde registrovat, stačí jen kliknout na odkaz ke konkrétnímu webináři.

webinare 2020

Na co se můžete těšit?

1.10. Řešení od ABB pro spouštění motorů - přehled a hlavní výhody
Zjistíte, jak si můžete zjednodušit a zlevnit projektování, montáž, provoz zařízení a logistické procesy díky stykačům s univerzální cívkou a širokým rozsahem Uc. Ukážeme Vám také nové stykače a motorové spouštěče s push-in pružinovými svorkami, díky nimž výrazně zkrátíte montážní čas a zvýšíte odolnost uchycení vodičů vůči rázům a vibracím. Představíme Vám možnosti významné úspory místa v rozvaděči díky použití kompaktních spouštěčů HF.

8.10. Podpůrné nástroje od ABB
Názorně Vám předvedeme, jak Vám může náš konfigurátor přístrojů e-Configure urychlit a usnadnit práci. Seznámíme Vás s prací s koordinačními tabulkami a ukážeme Vám, kde si můžete sami vygenerovat 2D a 3D modely našich přístrojů ve formátu, který Vám vyhovuje.

15.10. DIN Rail řešení
Webinář Vás seznámí s kompletní nabídkou modulárních přístrojů pro osazení nejen do rozvodnic a rozvaděčů. Ukážeme si jejich kvalitu, funkčnost, instalaci a vzájemnou propojitelnost.

22.10. Systém pro měření a monitoring energií CMS
Webinář Vám ukáže, jak propojit, nejenom, instalační jistič s internetem. Chcete zjistit, kde Vám vznikají zbytečné náklady na energie? Kde můžete ušetřit? Jak měřit AC i DC proud? Přihlaste se!

5.11. Řešení strojní bezpečnosti
Představíme Vám výhody dynamického signálu v bezpečnostním systému u řídících jednotek Vital a Pluto. Jak funguje sběrnicový systém StatusBus pro rozsáhlé aplikace. K čemu slouží aplikace robotická buňka a její virtuální dvojče.

12.11. Spínací přístroje nízkého napětí
Během webináře si řekneme, jaké jsou správné definice spínacích přístrojů dle ČSN EN 61439, jaké požadavky tato norma uvádí pro správné dimenzování spínacích přístrojů, nebo jak definuje bezpečné odpojení. Řekneme si také rozdíl mezi odpínačem v krytu a bezpečnostním odpínačem v krytu. Zběžně se seznámíme s nabídkou spínacích přístrojů od ABB, kde hledat dokumentaci a jaké nástroje lze použít pro specifikaci odpínačů ABB.

19.11. Konfigurátory výkonových jističů TMAX XT a EMAX 2
Webinář Vás seznámí s poslední edicí konfigurátorů výkonových jističů ABB SACE TMAX XT a EMAX 2. Tyto nástroje (pod MS Excel) Vám významně usnadní práci při navrhování výkonových jističů ABB do Vašich instalací. Konfigurátory Vám zjednodušují nejen volbu jističů, na základě technických parametrů, ale především Vás bezchybně provedou možnostmi výběru příslušenství.

26.11. Řešení pro přepínání mezi dvěma zdroji napájení
Úvodem webináře se seznámíme s tříděním přepínacích zařízení dle ČSN EN 60947-6-1. Dále se zaměříme hlavně na přepínací zařízení třídy PC, ukážeme si několik příkladů použití automatických přepínačů a řekneme si jaké výhody Vám přináší poslední novinka v sortimentu ABB automatický přepínač sítí TruONE®, případně menší varianta přepínač Compact ATS.

3.12. Knihovny symbolů a 2D výkresů pro AutoCAD
V tomto webináři Vás provedeme aktualizovanými knihovnami značek/symbolů a 2D výkresů pro AutoCAD pro vzduchové jističe a odpínače řady EMAX 2.

Více informace naleznete na webových stránkách: https://new.abb.com/low-voltage/cs/vyrobky-a-systemy-nizkeho-napeti/on-line-webinar.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz rijen 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2020

Číslo je zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.