Danfoss pořádá novou ŽIVOU virtuální událost

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Namísto tradičních odborných veletrhů a konferencí Vám Danfoss Cooling s potěšením ohlašuje první virtuální akci – Cooling United Live.

Koncipována pro účastníky z oborů klimatizace, komerční chlazení, chlazení pro supermarkety a průmyslové chlazení, Cooling United Live Vám nabídne jak výukové forum, tak i předvedení nových technologií.

Nastal čas znovu propojit naše kolegy a vedoucí představitele v našem odvětví a posunout chlazení vpřed. Jsme poctěni, že Danfoss může představit historicky první zážitek z digitální a živé akce, který Vás zcela vtáhne,“ řekla Dorthe Borup Sindberg, ředitelka marketingové komunikace divize Danfoss Cooling. „Pro oba dny Cooling United Live máme připravenu poutavou sestavu prezentací nejnovějších idejí a interaktivních sezení. A na rozdíl od tradiční konference se mohou účastníci připojit odkudkoli z celého světa. Proto jsme zajistili, že máme po ruce experty v mnoha jazycích, takže se může zúčastnit každý.“

Vpřed s Cooling United Live

Cooling United Live se zaměří na různé směry, kterými se chladicí průmysl vyvíjí a ve kterých roste. To bude představovat širokou pestrost typů sezení připravených na míru různým účastníkům včetně:

  • Živá panelová diskuze a otázky a odpovědi – hlubší ponor do nových technologií, které budou formovat budoucnost chlazení. Účastníci budou mít příležitost zapojit se do diskuze v reálném čase s experty při živé akci.
  • Angažování přednášejících základních principů – Rozsah témat od megatrendů po vracení pracovních míst do nového prostředí. V tomto online formátu si mohou účastníci jednoduše zvolit sezení, které bude nejlépe vyhovovat individuálním potřebám.
  • Spojení s experty v konkrétních regionech – Účastníci budou mít příležitost mluvit s experty společnosti Danfoss ve svém vlastním jazyku. To tvoří zákaznickou zkušenost na míru každého účastníka.
  • Menší diskuzní prostory po hlavním sezení – Nové spojení s „chlaďařskými“ kolegy profesionály k probrání klíčových informací a otázek ze sezení. Tady bude mnoho příležitostí ke společné diskuzi – mnohem více než při tradiční konferenci.
  • Demonstrace výrobků a systémů – ať už pomocí 3D ztvárnění nových výrobků nebo při praktických předvedeních, účastníci Cooling United Live získají bezprostřední zážitek z nových technologií nabízených společností Danfoss.

CoolingUnitedLive 2020

Nový přístup ve vzdáleném prostředí

Tak jak se všichni přizpůsobujeme novým způsobům života, my dychtíme po novém propojení s našimi zákazníky a se všemi kolegy profesionály v chlazení novou zajímavou cestou,“ řekl Stephane Nassau, Senior Vice President, Global Sales. „To je naším hlavním cílem Cooling United Live – poskytnout prostředek, který bude podporovat profesionální rozvoj a vztahy, v našem novém, občas nespojitém, prostředí.
Cooling United Live je zaměřena na instalační firmy, OEM, distributory, velkoobchodníky a každého s konkrétním zájmem nebo zaměřením na chladicí techniku.

Pro další informace a registraci jděte, prosím, na CoolingUnitedLive.com

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.