Danfoss pořádá novou ŽIVOU virtuální událost

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Namísto tradičních odborných veletrhů a konferencí Vám Danfoss Cooling s potěšením ohlašuje první virtuální akci – Cooling United Live.

Koncipována pro účastníky z oborů klimatizace, komerční chlazení, chlazení pro supermarkety a průmyslové chlazení, Cooling United Live Vám nabídne jak výukové forum, tak i předvedení nových technologií.

Nastal čas znovu propojit naše kolegy a vedoucí představitele v našem odvětví a posunout chlazení vpřed. Jsme poctěni, že Danfoss může představit historicky první zážitek z digitální a živé akce, který Vás zcela vtáhne,“ řekla Dorthe Borup Sindberg, ředitelka marketingové komunikace divize Danfoss Cooling. „Pro oba dny Cooling United Live máme připravenu poutavou sestavu prezentací nejnovějších idejí a interaktivních sezení. A na rozdíl od tradiční konference se mohou účastníci připojit odkudkoli z celého světa. Proto jsme zajistili, že máme po ruce experty v mnoha jazycích, takže se může zúčastnit každý.“

Vpřed s Cooling United Live

Cooling United Live se zaměří na různé směry, kterými se chladicí průmysl vyvíjí a ve kterých roste. To bude představovat širokou pestrost typů sezení připravených na míru různým účastníkům včetně:

  • Živá panelová diskuze a otázky a odpovědi – hlubší ponor do nových technologií, které budou formovat budoucnost chlazení. Účastníci budou mít příležitost zapojit se do diskuze v reálném čase s experty při živé akci.
  • Angažování přednášejících základních principů – Rozsah témat od megatrendů po vracení pracovních míst do nového prostředí. V tomto online formátu si mohou účastníci jednoduše zvolit sezení, které bude nejlépe vyhovovat individuálním potřebám.
  • Spojení s experty v konkrétních regionech – Účastníci budou mít příležitost mluvit s experty společnosti Danfoss ve svém vlastním jazyku. To tvoří zákaznickou zkušenost na míru každého účastníka.
  • Menší diskuzní prostory po hlavním sezení – Nové spojení s „chlaďařskými“ kolegy profesionály k probrání klíčových informací a otázek ze sezení. Tady bude mnoho příležitostí ke společné diskuzi – mnohem více než při tradiční konferenci.
  • Demonstrace výrobků a systémů – ať už pomocí 3D ztvárnění nových výrobků nebo při praktických předvedeních, účastníci Cooling United Live získají bezprostřední zážitek z nových technologií nabízených společností Danfoss.

CoolingUnitedLive 2020

Nový přístup ve vzdáleném prostředí

Tak jak se všichni přizpůsobujeme novým způsobům života, my dychtíme po novém propojení s našimi zákazníky a se všemi kolegy profesionály v chlazení novou zajímavou cestou,“ řekl Stephane Nassau, Senior Vice President, Global Sales. „To je naším hlavním cílem Cooling United Live – poskytnout prostředek, který bude podporovat profesionální rozvoj a vztahy, v našem novém, občas nespojitém, prostředí.
Cooling United Live je zaměřena na instalační firmy, OEM, distributory, velkoobchodníky a každého s konkrétním zájmem nebo zaměřením na chladicí techniku.

Pro další informace a registraci jděte, prosím, na CoolingUnitedLive.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2022

Číslo je zaměřené na průmyslovou robotiku, PLC, průmyslové počítače, řídicí systémy a operátorské panely.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku