Modulární systém spínačů a zásuvek MODUL

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Největší slovinský výrobce spínačů a zásuvek TEM Čatež je firma se čtyřicetiletou tradicí a zkušenostmi. Cílem firmy TEM je vytváření inovativních, moderních a estetických výrobků a řešení pro různé obytné a pracovní prostory.

Výrobní program firmy TEM zahrnuje tři hlavní skupiny spínačů a zásuvek - MODUL, EKONOMIK a FONTANA, z nichž nejdůležitější je modulární systém MODUL.

modus 1

Modulární systém spínačů a zásuvek MODUL

Základním prvkem modulárního systému je modul. Stejně jako stavební kostky Lega lze moduly TEM velmi jednoduše skládat dohromady a přizpůsobovat individuálním přáním, vkusu a potřebám. Modulární systém nabízí široký výběr funkčních prvků: spínače, tlačítka, osvětlení, zásuvky, komunikační zásuvky, elektronické prvky, dekorativní rámečky a montážní rámečky.
Zvláštní výhodou tohoto modulárního systému je rychlá a snadná montáž a pozdější výměna prvků kdykoliv, bez speciálního nářadí a znalostí, díky použití univerzálního montážního rámečku.
MODUL je určen pro zapuštěnou i povrchovou montáž do kulatých a obdélníkových elektroinstalačních krabic. Všechny krabice jsou vhodné pro instalaci do cihlových, betonových a dutých stěn. Modulární systém spínačů a zásuvek MODUL je určen také pro instalaci do podlahových krabic, rozvodnic a systémů pro ukládání vedení.
Modulární systém spínačů a zásuvek MODUL nabízí uživatelům všechny funkce, které poskytují kulaté elektroinstalační krabice. V kombinaci s obdélníkovými krabicemi umožňuje modulární systém MODUL sestavovat celky až do velikosti 7 modulů („italskýsystém").
Modulární systém je velmi výhodný v případě renovací nebo rekonfigurací obytných nebo pracovních prostorů. V nových budovách vyžaduje modulární systém méně prostoru a času pro instalaci. Uživatelé mohou snadno a kdykoliv upravit spínače, zásuvky, dekorativní rámečky a další funkční prvky tak, aby sladili jejich barvy s designem a náladou okolního prostředí.

modus 2

MODUL ve 3 designových řadách LINE, SOFT a PURE

MODUL se skládá ze 3 designových řad: LINE, SOFT a PURE, které reprezentují moderní, sofistikovaný a individuální životní styl. Různé potřeby, očekávání a touhy budou určitě uspokojeny některou z designových řad - s rovnými, elegantními a prostými dekorativními rámečky LINE, s oblými a měkkými tvary designu SOFT a s exkluzivní a úžasnou designovou řadou PURE, kompletně vyrobenou z přírodních materiálů, kterou TEM vyvinul pro nejnáročnější uživatele. Se skleněnými, kovovými
a dřevěnými dekoračními rámečky mohou uživatelé dále obohatit a oživit jejich obytné a pracovní prostory.
Modulární systém MODUL snadno je dostupný i pro zákazníky v České republice. Více informací o výrobcích firmy TEM naleznete na internetových stránkách www.tem-cz.cz.

TEM Čatež, d. d.
Čatež 13, 8212 Velika Loka
Slovinsko
Obchodní zastoupení v ČR:
ELIMA - elektroinstalační materiál
http://www.tem-cz.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.

Najdete nás na Facebooku