Světová novinka - univerzální stmívač TOUCH

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ve slovinské firmě TEM Čatež, kde usilují o stanovování moderních trendů, vyvinuli revoluční výrobek, světově první univerzální stmívač TOUCH, který představuje nový způsob ovládání osvětlení v době, kdy stmívání světelných zdrojů LED a úsporných zářivek je technicky náročné a nákladné, někdy dokonce nemožné.


Univerzální stmívač TOUCH kombinuje tři funkce: stmívač, orientační světlo a vypínač, vše v jednom.

stmivac 1
Automaticky rozpozná typ připojené zátěže a přizpůsobí se. TOUCH snadno, pohodlně a bezpečně ztlumí žárovky, stmívatelné LED žárovky a zářivky, CFL úsporné zářivky a také většinu z „nestmívatelných" žárovek a zářivek. Vzhledem k rozsahu stmívání od 0 do 300 W může ovládat a stmívat i ty nejslabší žárovky.
Speciální inovací v oblasti stmívačů je také integrované orientační světlo, které v osmi různých barvách a s nastavitelnou intenzitou osvětlení umožňuje orientaci v místnosti a neobyčejným způsobem vytváří požadovanou atmosféru pro každou příležitost.
TOUCH je součástí modulárního systému MODUL se širokým výběrem dekorativních rámečků designových řad LINE, SOFT a dekorativních rámečků PURE, kompletně vyrobených z přírodních materiálů (dřevo, sklo a kov).
Univerzální stmívač TOUCH je velmi úsporný tím, jak jemným spínáním prodlužuje životnost žárovek a zářivek, zároveň také stmíváním snižuje spotřebu energie.
TOUCH je proto všechno jedinečným designovým úspěchem, který přesvědčí svojí přitažlivostí, funkčností, výkonností a univerzálností.

stmivaac 2

Podrobné informace o univerzálních stmívačích TOUCH naleznete na stránkách www.touch.si/cz. Informace o všech výrobcích firmy TEM naleznete na stránkách českého zastoupení www.tem-cz.cz.

TEM Čatež, d. d.
Čatež 13, 8212 Velika Loka
Slovinsko
Obchodní zastoupení v ČR:
ELIMA - elektroinstalační materiál
http://www.tem-cz.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2023

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory.

Nadcházející webináře

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku