Bezplatné webináře nabité informacemi i praktickými ukázkami ze světa moderní automatizace

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na každé květnové úterý společnost Murrelektronik připravila webináře nabité informacemi i praktickými ukázkami s možnostmi, jak přinést úspory v elektrických instalacích na strojích a zařízeních díky inovativním řešením, která významné snižují zbytečné náklady.

Přihlašte se na bezplatné květnové webináře včas!

webinare 2020

IO-LINK OD MURRELEKTRONIK

05.05.2020 / 13:00 hod.
Webinářem provede: Ing. Vladimír Schnurpfeil a David Hanák
Představíme komunikační standard IO-Link, díky němuž budou vaše stroje efektivnější, flexibilnější a hospodárnější. "Poslední metr" se také počítá. Rozhraní IO-Link bylo navrženo speciálně pro přenos procesních dat mezi senzory a akčními prvky, a nadřazenou sběrnicí. Tím přináší digitalizaci i do těch nejskrytějších zákoutí instalace.

DIAGNOSTICKÁ BRÁNA A SYSTÉM CUBE67

12.05.2020 / 13:00 hod.
Webinářem provede: Ing. Vít Macura a David Hanák
Prakticky vás seznámíme s diagnostickou bránou a systémem Cube67, díky nimž snadno implementujete flexibilní diagnostický nástroj dostupný v každém webovém prohlížeči a nezávislý na sběrnicovém protokolu. Roky prověřená diagnostika „do posledního pinu“ systému Cube67 v kombinaci s diagnostickou bránou otevírá cestu ke snadnému uvádění do provozu a údržbě stroje, kdekoliv na světě se právě nacházíte.

SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ NAPÁJENÍ

19.05.2020 / 13:00 hod.
Webinářem provede: Tomáš Kulhánek a David Hanák
Vše o koncepci všestranných napájecích zdrojů, kterou je možno používat jako standard u všech strojů a systémů po celém světě, bez ohledu na místo jejich instalace. U nás diskuze o ideálním napájení zdroji nekončí, ale začíná!

PRŮMYSLOVÝ ETHERNET A MOŽNOSTI JEHO VYUŽITÍ

26.05.2020 / 13:00 hod.
Webinářem provede: Ing. Vladimír Schnurpfeil a David Hanák
Pro moderní stroje stojí v popředí hospodárnost, integrovatelnost a funkčnost. To jsou úkoly, které jsou často řešeny sběrnicovými systémy. Ethernet je právě pro takovéto případy předurčen a je otevřen i budoucím požadavkům. Naši specialisté vám nabídnou ucelený pohled na široké možnosti ethernetu a představí konkrétní způsoby, jak může moderní průmyslová síť pracovat ve váš prospěch.

Ja se registrovat se na webináře

Registraci na jednotlivé webináře provedete pomocí odkazů "Registrovat se na webinář". Následně budete přesměrovány na registrační formulář, kde vyplňte požadované údaje. Po odeslání formuláře dostanete na zadanou e-mailovou adresu potvrzovací zprávu o vašem přihlášení s přístupem na webinář.

V případě dotazů se obracejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Murrelektronik CZ spol. s r.o.
Průmyslová 762 | CZ-333 01 Stod
Tel.: +420 377 597 961
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.murrelektronik.cz

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!