FRANK stanoví nové standardy pro řízení přístupu do nebezpečných oblastí strojního zařízení

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zařízením FRANK rozšiřuje společnost Contra Safety Automation nabídku blokovacích zámků a řízení vstupu osob. Inovativní řízení přístupu technologií RFID doplňuje předchozí řadu elektrických blokovacích zařízení a zamykacích systémů.

Průmyslová kontrola bezpečnostního přístupu a související oprávnění byla vyvinuta pro různé aplikace a náročné průmyslové podmínky.

Systém FRANK je integrován do řízení přístupu bezpečnostních zámků. Požadavek na vstup do zařízení a chráněného prostoru strojního zařízení je autorizován pomocí RFID čipu, kdy pouze oprávněné osoby mohou ovládat funkce bezpečnostního zámku.

Prevence neoprávněného odstavení, údržby a vstupu

Systém FRANK chrání před neoprávněným přístupem do nebezpečných oblastí a před neoprávněným vypnutím systému. Implementací systému FRANK se zvýší efektivita výroby jako i bezpečnost strojního zařízení, čímž se zabrání prodlevám ve výrobním procesu.

Frank contra 2020 1

Přehled o produktivitě strojního zařízení

Zaznamenávání informací a událostí je často nezbytné pro identifikaci a nápravu chyb.
Dodávaný software systému FRANK zaznamenává všechny přístupové události a je základem pro analýzu produktivity, která také umožňuje předvídat budoucí nežádoucí aktivity.

Frank contra 2020 2

Snadná integrace

Modul řízení přístupu je integrován přímo do bezpečnostního zámku. Systém FRANK umožňuje také snadnou instalaci a integraci dokonce i se stávajícími ID kartami (např. karty nebo čipy používané pro docházkový systém).

Frank contra 2020 3

Vysoký bezpečnostní standard

Systém FRANK je nezávislý na blokovacích bezpečnostních zámcích. Řízení přístupu lze mimo jiné kombinovat se systémy chycených klíčů a zámků firmy Fortress Interlock.

Společnost Contra je odborníkem na bezpečnostní řešení a průmyslovou automatizaci s více jak 30 letou historií a nabízí produkty i pro nejnáročnější průmyslové oblasti.

Další informace naleznete na: www.contra-brno.cz

CONTRA spol. s r.o.
V Pískách 395/16a, 620 00 Brno
Tel.: +420 543 210 046
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.contra-brno.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz rijen 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2020

Číslo je zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.