Panasonic Electric Works (PEW) uvádí na průmyslový trh procesorovou jednotku PLC řady FPX v základu s 38 digitálními a 6 analogovými vstupy/výstupy. Řídící jednotka AFPX-C38 rozšířila řadu programovatelných automatů FPX.

Společnost ORBIT MERRET, s.r.o. vyvíjí a dodává měřicí přístroje pro průmysl již více než 20 let. Naši společnost zastupuje řada partnerů v zahraničí. Například pro Slovenskou republiku je to společnost TECHREG, s.r.o. Abychom svým zákazníkům mohli nabízet výrobky, které odpovídají jejich konkrétním potřebám, naši vývojoví inženýři neustále sledují trendy průmyslového měření a automatizace.

Nové Vision1040™ PLC od firmy Unitronics s integrovaným HMI panelem umožňuje výrobcům strojů a systémovým integrátorům přidat do svého portfolia brilantní 10,4" barevný dotykový displej s plnou funkčností PLC za bezkonkurenční poměr cena/výkon. Uživatelé mají možnost pracovat až s 1 024 I/O, USB programovacím portem a záznamem dat.

Představujeme Vám 15“ dotykový operátorský panel FPM-8151H určený pro průmyslové monitorování v těch nejnáročnějších podmínkách. Panel má certifikát ATEX Class I, zóna 2, je tedy určen i do výbušného prostředí, kde hrozí exploze plynů, par, kapalin, apod., proto se hodí především do plynárenského a ropného průmyslu.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.

Najdete nás na Facebooku