Operátorský panel FPM-8151H z nerezové oceli nejen do výbušného prostředí

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Představujeme Vám 15“ dotykový operátorský panel FPM-8151H určený pro průmyslové monitorování v těch nejnáročnějších podmínkách. Panel má certifikát ATEX Class I, zóna 2, je tedy určen i do výbušného prostředí, kde hrozí exploze plynů, par, kapalin, apod., proto se hodí především do plynárenského a ropného průmyslu.

FPM_8151H

S jeho krytím IP 65 a 2,8 mm silnou skleněnou deskou je odolný vůči prachu, vodě a oleji. Monitor může být použit v teplotách od -20°C až do 60°C. Jeho tělo je tvořeno a nerezové oceli 316L, díky kterému je operátorský panel vhodný pro použití i v potravinářském, farmaceutickém či chemickém průmyslu.

Pro zvýšení funkčnosti podporuje monitor duální funkci, což znamená, že uživatelé si mohou vybrat způsob pro ovládání systému. K dispozici je ovládání pomocí USB nebo RS-232. Napájení je řešeno buď pomocí konektoru Phoenix nebo DC jackem. K panelu je možné připojit i displej konektorem VGA nebo univerzálním portem HDMI.

Pro větší spolehlivost a nižší spotřebu používá FPM-8151H jen 5 drátů a LED podsvícení displeje, které snižuje spotřebu energie o 22%.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku