Nová řídící jednotka PLC FP2SH s 32k

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová řídící procesorová jednotka je vhodná právě pro ty náročné aplikace, kde standardní verze není dostačující a jednotky s 60k nebo 120k jsou zbytečně předimenzované.

Produktová řada FP2, která svou širokou škálou I/O modulů pokryje většinu potřeb průmyslové výroby, je na trhu velmi dobře zavedena. Rozšiřitelnost komunikační sběrnice umožňuje ovládat až 2048 vstupů / výstupů. Celá řada FP2 disponuje širokou nabídkou komunikačních jednotek pro různé sítě a díky své rychlosti zpracování se výborně hodí pro řízení pohybu v několika osách volnosti.

PLC_FP2SH

Rychlost zpracování je na úrovni 30 ns pro základní instrukce a 60 ns pro instrukce výší úrovně. Dalším benefitem je nový volitelný paměťový modul (F-ROM) s kapacitou 2 MB.

FP2SH s 32k, nejnovější přírůstek do rodiny FP2, je klíčem pro mnoho nových projektů hlavně díky svým technickým parametrům:

  • programová kapacita 32k kroků
  • vysoká provozní rychlost
  • velká kapacita pro ukládání dat
  • vynikající poměr ceny a výkonu

Nová řídící jednotka vhodně rozšiřuje portfolio programovatelných automatů Panasonic, jejíž všechny řady lze programovat jedním vývojovým prostředím FP Win Pro.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku