Senzory, programovatelné automaty, operátorské panely – výrobky automatizační techniky od jednoho výrobce dnes zabezpečují řízení a kontrolu celých průmyslových celků ať jsou to elektrárny, čistírny odpadních vod nebo montážní či výrobní provozy. Pojďme spolu projít jednotlivá výrobní portfolia společnosti a ukázat celou šíři produktů pro automatizační techniku.

Vyřešení problému zákazníka je většinou klíčem k dalším projektům a tedy k pokračování v oboustranně prospěšné spolupráci. V oboru automatizace to platí dvojnásob. Pro většinu strojů, výrobních linek či jiných částí výroby je klíčové právě bezpečné řízení a těžko si dnes představit řízení výroby bez kvalitního programovatelného automatu (PLC).

Kompaktní a výkonný řídicí systém Modicon M241 vyniká všestranností. Širokou nabídkou rozhraní splňuje nejvyšší nároky na moderní průmyslovou komunikaci. Více než pět set integrovaných funkcí a unikátní zásuvné moduly ho předurčují k tomu, aby se stal nedílnou součástí i náročných automatizačních úloh.

Nový řídící systém AH500 od Delta Electronics se posouvá k náročnějším aplikacím, ale cenou zůstává při zemi. Představit si proces bez řízení pomocí PLC je dnes už nemožné. Při složitých systémech je potřebné mít dostatečný výpočtový výkon a programovou kapacitu, flexibilitu a modularitu systému.

Japonská společnost IDEC přináší na trh novinku, která uživatelům poskytne unikátní vlastnosti a pokročilé funkce pro řízení menších a středně náročných automatizačních aplikací. SmartAXIS implementuje nový koncept využívající pouze řídicí jednotky bez rozšiřujících modulů, které lze vzájemně propojovat po Ethernetu.

V poslední době se stále více lidí přiklání k inteligentním elektroinstalacím, kde boduje značka řídicího systému Tecomat. Stále častěji se ve své nejnovější generaci zvané Tecomat Foxtrot objevuje v domácí automatizaci a pro řízení domů a budov, kde umožňuje systémově ovládat prakticky veškeré technologie.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2023

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory.

Nadcházející webináře

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Špičkové nástroje pro odvíjení, prothování a tažení kabelů Maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku