Kompaktní a výkonný řídicí systém Modicon M241 vyniká všestranností. Širokou nabídkou rozhraní splňuje nejvyšší nároky na moderní průmyslovou komunikaci. Více než pět set integrovaných funkcí a unikátní zásuvné moduly ho předurčují k tomu, aby se stal nedílnou součástí i náročných automatizačních úloh.

Nový řídící systém AH500 od Delta Electronics se posouvá k náročnějším aplikacím, ale cenou zůstává při zemi. Představit si proces bez řízení pomocí PLC je dnes už nemožné. Při složitých systémech je potřebné mít dostatečný výpočtový výkon a programovou kapacitu, flexibilitu a modularitu systému.

Japonská společnost IDEC přináší na trh novinku, která uživatelům poskytne unikátní vlastnosti a pokročilé funkce pro řízení menších a středně náročných automatizačních aplikací. SmartAXIS implementuje nový koncept využívající pouze řídicí jednotky bez rozšiřujících modulů, které lze vzájemně propojovat po Ethernetu.

V poslední době se stále více lidí přiklání k inteligentním elektroinstalacím, kde boduje značka řídicího systému Tecomat. Stále častěji se ve své nejnovější generaci zvané Tecomat Foxtrot objevuje v domácí automatizaci a pro řízení domů a budov, kde umožňuje systémově ovládat prakticky veškeré technologie.

Díky vývoji inovativních řešení navržených přesně podle potřeb zákazníků drží výrobce originálních all-in-one PLC+HMI i nadále krok s proměnlivými tržními trendy.

Nový Magelis GTU využívá revolučního principu modulárních terminálů s pokročilými vlastnostmi. Vzniká tak modulární koncept pro HMI nové generace. V rámci koncepce pro procesní řízení – PlantStruxure – skvěle „zapadl" mezi tradiční odstupňovanou nabídku HMI Magelis a výkonné SCADA systémy.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku