Thermal Studio − program, který pomáhá automatizovat zpracování termogramů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Program Thermal Studio nabízí pokročilé dávkové zpracování videa a snímků zjednodušuje pracovní procesy a je dostupné i jako bezplatná zkušební verze.

Společnost FLIR Systems, Inc. představila na začátku května FLIR Thermal Studio, program pro analýzu termogramů, vytváření zpráv a pro správu velkého počtu termogramů a videí. Program FLIR Thermal Studio, navržený pro termografické techniky pracující s ručními termokamerami FLIR, termokamerami pro optické zobrazení plynů (OGI) a systémy bezpilotních prostředků – dronů (UAS) s termografickými kamerami, poskytuje široké možnosti zpracování a automatizace a zjednodušuje pracovní postupy a zvyšuje produktivitu uživatelů.
Program FLIR Thermal Studio nabízí nové funkce měření, pokročilé definování vzorců a uživatelské šablony pro profesionální termografické techniky. Na rozdíl od podobných programů, kde je nutné zpracovávat termogramy jednotlivě, tento inovativní program umožňuje uživatelům zpracovávat celé dávky termogramů nebo videí na několik málo kliknutí. Technici, kteří používají program FLIR Thermal Studio ke zjednodušení zpracování termogramů, např. operátoři bezpilotních prostředků (dronů) zaznamenávající tisíce snímků při jediném průzkumu, mohou rychle editovat nebo extrahovat údaje o přehřátých místech a následně je exportovat k dalšímu zpracování.

thermal studio 2019 1
Tento nový program dále nabízí pokročilé možnosti následného zpracování, takže uživatelé mohou rychle získat potřebný náhled na základě získaných dat. Vysoce citlivý režim a funkce slučování pixelů pro lepší zobrazení detekce plynů ze souborů .SEQ a .CSQ pomáhají technikům snadněji identifikovat úniky plynu zvidea. S využitím pokročilých funkcí měření a výpočtu pokrytí mohou technici provádějící vyhodnocení generovat zprávy z měření rychlostí až 100 stran za méně než minutu.
FLIR Thermal Studio urychluje i ty nejsložitější procesy následného zpracování termogramů a videí, včetně vícezdrojových grafů a výpočtu vzorců, exportu do různých formátů a patentované technologie multispektrálního dynamického zobrazení FLIR (MSX®), která termogramy překrývá pomocí detailů snímaných vizuální kamerou. Program podporuje více než 20 jazyků a je kompatibilní s operačním systémem Windows 7, 8 a 10 bez nutnosti instalovat aplikaci Microsoft Office.

thermal studio 2019 2
Program FLIR Thermal Studio je ke stažení jako bezplatná zkušební verze nebo jako plná verze se všemi funkcemi za 899 EUR. Navíc společnost FLIR nabízí slevu ve výši 300 EUR pro držitele platných licencí na software FLIR Tools+ a Reporter.

Více informací o programu FLIR Thermal Studio naleznete na internetové stránce www.flir.com/thermal-studio.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku