Thermal Studio − program, který pomáhá automatizovat zpracování termogramů

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Program Thermal Studio nabízí pokročilé dávkové zpracování videa a snímků zjednodušuje pracovní procesy a je dostupné i jako bezplatná zkušební verze.

Společnost FLIR Systems, Inc. představila na začátku května FLIR Thermal Studio, program pro analýzu termogramů, vytváření zpráv a pro správu velkého počtu termogramů a videí. Program FLIR Thermal Studio, navržený pro termografické techniky pracující s ručními termokamerami FLIR, termokamerami pro optické zobrazení plynů (OGI) a systémy bezpilotních prostředků – dronů (UAS) s termografickými kamerami, poskytuje široké možnosti zpracování a automatizace a zjednodušuje pracovní postupy a zvyšuje produktivitu uživatelů.
Program FLIR Thermal Studio nabízí nové funkce měření, pokročilé definování vzorců a uživatelské šablony pro profesionální termografické techniky. Na rozdíl od podobných programů, kde je nutné zpracovávat termogramy jednotlivě, tento inovativní program umožňuje uživatelům zpracovávat celé dávky termogramů nebo videí na několik málo kliknutí. Technici, kteří používají program FLIR Thermal Studio ke zjednodušení zpracování termogramů, např. operátoři bezpilotních prostředků (dronů) zaznamenávající tisíce snímků při jediném průzkumu, mohou rychle editovat nebo extrahovat údaje o přehřátých místech a následně je exportovat k dalšímu zpracování.

thermal studio 2019 1
Tento nový program dále nabízí pokročilé možnosti následného zpracování, takže uživatelé mohou rychle získat potřebný náhled na základě získaných dat. Vysoce citlivý režim a funkce slučování pixelů pro lepší zobrazení detekce plynů ze souborů .SEQ a .CSQ pomáhají technikům snadněji identifikovat úniky plynu zvidea. S využitím pokročilých funkcí měření a výpočtu pokrytí mohou technici provádějící vyhodnocení generovat zprávy z měření rychlostí až 100 stran za méně než minutu.
FLIR Thermal Studio urychluje i ty nejsložitější procesy následného zpracování termogramů a videí, včetně vícezdrojových grafů a výpočtu vzorců, exportu do různých formátů a patentované technologie multispektrálního dynamického zobrazení FLIR (MSX®), která termogramy překrývá pomocí detailů snímaných vizuální kamerou. Program podporuje více než 20 jazyků a je kompatibilní s operačním systémem Windows 7, 8 a 10 bez nutnosti instalovat aplikaci Microsoft Office.

thermal studio 2019 2
Program FLIR Thermal Studio je ke stažení jako bezplatná zkušební verze nebo jako plná verze se všemi funkcemi za 899 EUR. Navíc společnost FLIR nabízí slevu ve výši 300 EUR pro držitele platných licencí na software FLIR Tools+ a Reporter.

Více informací o programu FLIR Thermal Studio naleznete na internetové stránce www.flir.com/thermal-studio.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz rijen 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2020

Číslo je zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.