Mimořádně ploché svítidlo

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová řada LED svítidel ANTARIO z dílny italského výrobce C.C.E.A. tvoří ideální osvětlovací systém pro velké stroje, u kterých je vyžadováno udržení přehledu a pořádku v pracovním prostoru. Svítidla řady ANTARIO generují velký světelný tok (až 9800 lumenů), vytvářený kombinací vysoce účinných vyzařovacích systémů mini Power LED a prizmatického difuzoru.

led antario 1

Barva světla, Daylight CRI75 (s koeficientem podání barev CRI75), byla speciálně navržena tak, aby působila jako přirozené světlo, které nezatěžuje zrak a nezkresluje barvy. Svítidlo je dostupné ve 4 délkových verzích, s možností vestavného nebo vnějšího provedení. Je možné přímé připojení k napájecímu napětí bez dodatečných komponent.

led antario 2

Všechna svítidla italského výrobce C.C.E.A. naleznete také na webu www.osvetleni-stroju.cz.

Výhradní zastoupení pro ČR a SR:
AXIMA, spol. s r. o., obchod.axima.cz
obchodně-technická podpora: Radek Steinbock, mob. 724 870 684

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku