Multifunkční displej pro správu zařízení ADELSystem

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

DPY351 je robustní a všestranný multifunkční displej, který umožňuje sledování, konfiguraci a správu zařízení ADELSystem připojených v síti ADELBus. Displej s vysokým jasem a širokým úhlem pohledu má úhlopříčku 3,5’’.

Uživatelské rozhraní je jasné, intuitivní a umožňuje rychle a jednoduše konfigurovat a spravovat připojená zařízení. Navíc pomocí integrovaného ethernetového rozhraní je možné vzdáleně spravovat síť ADELBus přes internet pomocí PC nebo mobilního zařízení. Současně může DPY351 fungovat jako brána, která implementuje standardní protokoly, jako jsou Modbus TCP/IP a SNMP.

Vlastnosti DPY351

Prostřednictvím sítě ADELBus (síť Adel System) spravuje všechna připojená zařízení. Monitoruje vstupní a výstupní data, výkyvy proudu i napětí, teplotu baterie a stav nabíjení. S DPY351 je možné upravovat parametry připojených zařízení (DC-UPS, napájecích zdrojů a nabíjení baterií). Systém dále spravuje hlášené alarmy, umožňuje kontrolu všech historických údajů každého jednotlivého zařízení a umožňuje naprogramovat koordinované akce mezi připojenými zařízeními a tím celý systém automatizovat.

ADELBus
Síťové rozhraní od ADELSystem, které spravuje všechna připojená zařízení a zajišťuje monitoring, nastavení, správu alarmů a programování událostí, tj. naprogramované akce, které jsou koordinovány mezi zařízeními.

Jednoduché ovládání
DPY351 umožňuje správu sítě ADELBus prostřednictvím rozhraní Ethernet vzdáleným sledováním a řízením připojených zařízení pomocí protokolů SNMP a Modbus TCP.

Systém ADEL View
Nástroj pro vzdálené monitorování a správu zařízení připojených v síti ADELBus. Vlastnosti: Software pro PC, iOS a Android, Cloud. Rozšířené funkce pro instalaci a zobrazování informací.

Produkty kompatibilní s ADELBus
DC Ups (CBI2801224A, CBI1235A, CBI2420A, CBI4810A), nabíječka baterií (CB12245AJ), napájecí zdroje: nová řada Flex2.

ADELSystem 2018 2

Příslušenství

Teplotní sonda RJ Temp DPY351
DPY351 dokáže měřit teplotu prostředí a iniciuje naprogramované akce dle určených minimálních a maximálních naměřených hodnot.

Monitor baterie DPY352
Samostatné zobrazovací zařízení, umožňující monitorovat napájecí napětí akumulátoru, udržovací napětí a stav nabíjení.

DC-Ups

Tři produkty v jednom revolučním řešení, které umožňuje zálohování s inteligentním řízením všech periferií, baterie a relé. Sada DC-Ups obsahuje napájecí zdroj, zálohovací modul (nabíječ baterií a modul pro správu napájení). Systém je navržen tak, aby nepřetržitě zaručoval parametry požadované pro správnou funkci připojených zařízení. Výstup je navržen tak, aby plnil úlohu i za nejkritičtějších podmínek, bez ohledu na to, zda se přístroj nachází v pohotovostním režimu (stand-by) nebo v režimu zálohování.

ADELSystem 2018 4

Hlavní charakteristiky:

  • spolupracuje s olověnými Ni-MH, Li-ion bateriemi a některé modely i s LifePo4 bateriemi
  • kompaktní rozměry
  • řízení a diagnostika stavu baterií
  • vestavěný napájecí zdroj
  • jednoduchá a efektivní integrace do systému
  • průběžné monitorování systému a kontrola životnosti akumulátoru
  • při instalaci snímače teploty akumulátoru „RJ Temp“, se nabíjecí napětí automaticky přizpůsobuje teplotě akumulátoru.
  • monitorovací systém „Power View System“

ADELSystem 2018 3

Jednotlivé komponenty

Výstup DC-Ups 12, 24, 48 VDC
Nabízíme široký sortiment výrobků s DC výstupem od 36 W do 500 W.

Bateriový modul 12 V
Moduly akumulátorů jsou k dispozici v následujících velikostech: 3,4; 7; 12 Ah. Byly vyvinuty tak, aby umožnily bezpečné používání akumulátorů. Z tohoto důvodu jsou vybaveny pojistkou, svorkovnicí a celá sada baterií je chráněna pouzdrem.

Bateriový modul 24 V
Druhá generace ultra kompaktních bateriových modulů pro VRLA a LI-ion baterie. Moduly jsou určeny pro montáž na DIN lištu nebo na stěnu (12 Ah pouze pro montáž na stěnu).

SFP – systém pro prevenci požáru
Kompaktní ochranný box k použití v požárních ochranných systémech. Navrženo pro výstupy 12, 24 a 48 V. Box je chráněn proti zkratu, obrácené polaritě. Možnost montáže na stěnu s 1 cm odstupem. Stupeň krytí IP30.

AXIMA, spol. s r.o.
Petr SKLENÁŘ
Vedoucí produktové nabídky napájecí zdroje, dc/dc měniče, transformátory
Tel.: +420 547 424 079,
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.axima-obchod.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl duben 2020

ElektroPrůmysl.cz, květen 2020

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Rittal - The System. Faster – better – everywhere. Celek je vždy více než jen pouhý součet jednotlivých částí.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.