Výkonná signalizace D2x pro nebezpečné a průmyslové prostory

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Inovovaná řada D2x poskytuje vysoce výkonnou signalizaci pro nebezpečné a průmyslové prostory. Tato nová řada je certifikována UL na: NEC třídy I / II Div 2 a NEC a CEC třídy I zóny 2/22 plus IECEx a ATEX zóna 2/22.

Tato řada je určená pro aplikace, které vyhovují standardům UL464 a UL1638 / UL1971 pro instalaci požárního poplachu ve veřejných prostorách, jako nouzové signalizační zařízení pro sluchově postižené, a pro všeobecné signalizační aplikace.
Řada D2x poskytuje kompletní výstražné řešení pro nebezpečné prostředí.
Robustní kovový kryt poskytuje krytí IP66 / Type 4, 4X a tato nová řada je tak vhodná pro nejnáročnější prostředí a aplikace.
D2xB1LD2-H s UL1971 je LED signální světlo s automaticky synchronizovaným dohledem, s účinnou svítivostí 38 cd. Inovativní elektronika automaticky synchronizuje více majáků na stejném okruhu bez potřeby dalších modulů na vedení nebo použití napájecích zdrojů se synchronizačními protokoly, což snižuje celkové náklady na systém a čas instalace. Provozní proud jen 99,5mA při 24V DC redukuje požadavky na napájení systému. Vysoce výkonné pole LED Cree® poskytuje výbornou viditelnost s provozní životností přesahující 60 000 hodin, což snižuje náklady na údržbu.

d2x signalizace 1
Jednotka D2xC2LD2-H poskytuje kompletní zvukovou a vizuální výstrahu. Díky zvukovému výstupu až 116 dB (A), 64 typů tónů a 4 dálkově volitelné stupně / kanálů, může výstražná siréna UL464 poskytovat bezpečnou signalizaci pro několik „scénářů“ z jednoho zařízení. LED maják UL1971 může být interně propojen s výstražnou signalizací, čímž se minimalizuje kabeláž a doba potřebná k instalaci. Celá sestava je automaticky synchronizována s dalšími jednotkami D2xC2LD2-H na stejném okruhu, a to bez nutnosti dalších metod synchronizace. Kombinovaná spotřeba proudu je pouze 412,5 mA @ 24 Vdc a proud je omezen na 2,1 A po dobu 10 ms.

d2x signalizace 2
Modul D2xC2LD2 najde široké uplatnění ve výstražných požárních systémech. Kovový kryt je k dispozici v červeném, nebo šedém provedení s možností výměny barevných filtrů z polykarbonátových čoček. Tyto čočky se vyznačují vysokým stupněm UV stability. LED světelný zdroj nabízí dva stálé režimy: s vysokým i nízkým výkonem a dále pěti režimy blikání: 1 Hz, 1,3 Hz, 2 Hz, dvojitý záblesk a trojnásobný záblesk. U stejnosměrných napěťových modelů signál nabízí dálkové přepínání tří stupňů / kanálů, které umožňují přidělování alternativních frekvencí výstražných tónů a rychlosti záblesků různým procesům nebo výstražným podmínkám.

d2x signalizace 3
Samostatný LED maják D2xB1LD2 je schválen pro použití požárních režimů dle UL1638 a obecné výstražné aplikace obsahující výkonný LED modul z verze -H. Majáky jsou opatřeny ochrannou mřížkou z nerezavějící oceli. Barevné čočky mají vysoký stupeň UV stability. Tyto čočky jsou vyměnitelné „za provozu“ - bez otevření krytu majáku. Svítivost těchto světelných zdrojů se pohybuje od 73,4cd až 180cd, dle použití.

d2x signalizace 4
Zařízení D2xB1X05 & X10 jsou určena pro nebezpečné prostory a jsou osazena xenon majákem. 24 V dc verze s červenými a čirými čočkami jsou schváleny UL & cUL pro vizuální použití požárního poplachu dle UL1638. Pro všeobecné použití jsou k dispozici kryty červené a šedé barvy s výběrem sedmi barevných čoček.

d2x signalizace 5
Majáky řady D2xB1 a kombinované systémy D2xC2 jsou osazeny kabelovými vstupy duální 1/2 "NPT nebo duální M20 × 1,5. Vstupy jsou vybaveny mosaznou, poniklovanou nebo nerezovou záslepkou, povrchové úchytky umožňují stabilní a robustní instalaci.

AXIMA, spol. s r.o.
Vídeňská 204/125, 619 00 Brno
Tel.: +420 547 424 049
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.axima-obchod.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku