Nová generace signálních sloupů přináší flexibilní a komplexní řešení vizuální a zvukové signalizace strojů

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nové moderní sloupové majáky Modul Perfect od rakouského výrobce Auer Signal GmbH představují ideální kombinaci užitné hodnoty, výkonu a kvality zpracování.

Vysoká svítivost

Signální věže Modul Perfect (PC7) nabízejí až 6x jasnější světlo než srovnatelné konkurenční produkty a zajišťují tak nejlepší možný signalizační efekt, a to i za velmi světlých světelných podmínek. Standardní moduly PC7 přináší výkon, který u konkurenčních produktů poskytují pouze vysoce výkonné moduly.

Maximální flexibilita

Sloup může obsahovat až 7 různých modulů a jako vrcholový modul lze osadit nový typ modulu kopulovitého tvaru, který poskytuje dobrou viditelnost i při pohledu shora.

Redukovaný počet objednacích čísel

Všechny moduly signálních věží jsou navrženy na pracovní napětí 24V AC/DC a pro použití pro napětí 110-240V AC je pouze nutné použít modul s napěťovým převodníkem. Tímto se výrazně redukuje počet objednacích čísel této nové produktové řady.

Auer Signal 2019 1

Nové typy světelných modulů

Vedle standardních stále svítících modulů jsou nyní k dispozici i nové typy jako multibarevný modul (7 barev), který je schopen nahradit kompletní signální věž. Dále pak modul s rotačním světlem a modul multifunkční (stálý svit, blikání, záblesk a dvojzáblesk) nastavitelné DIP přepínačem.

Zvukový modul s MP3 zvukovým výstupem

Vedle základního zvukového modulu (8 zvuků) je k dispozici univerzální modul se 112 zvuky (7 adresováno externě) a dále pak nový modul s možností přehrávání vlastních MP3 nahrávek. Do tohoto inovativního modulu lze pomocí USB kabelu nahrát až 7 různých zvukových souborů a tyto spouštět externě.

Nové základny s konektory M12

Pro širší možnosti připojení signálních věží ke stroji lze nově využít základnu s integrovaným průmyslovým konektorem M12 (5 nebo 8 pin) a zajistit tak jednoduchou instalaci a případnou výměnu.

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 241 484 940
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oem-automatic.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2020

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojní zařízení, hromosvody a uzemnění.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
AC Servokontroléry & Motory Snadné. Účiné. Časově úsporné. Unitronics nabízí novou řadu AC Servo kontrolérů a motorů pro řešení řízení pohybu. Jedno integrované řešení pro řízení a automatizaci.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.