Váš pomocník pro organizaci vstupu osob – WERMA SignalSET

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ve spolupráci s naším dodavatelem optické a akustické signalizace jsme si pro Vás připravili jednoduchý a snadno instalovatelný systém pro organizaci vstupu osob. Tento systém je vhodný například do lékáren, ordinací, prodejen a servisů.

Nový jednoduchý bezdrátový systém řízení vstupu se světelnou signalizací

  • jednoduchá instalace díky bezdrátovému řešení
  • systém zapojení „plug and play“
  • bez nutnosti instalace kabeláže
  • rychlé dodání

Pandemie koronaviru nás všechny dostala do výjimečné situace

Vláda i společnosti hledají všechny možné způsoby, jak kontrolovat šíření viru. Systém od WERMA je schopen významně přispět zavedením signálních sloupků SignalSET. Tento systém zajišťuje kontrolu přístupu například do supermarketů, obchodů, zubních a lékařských ordinací, a umožňuje tak dodržování bezpečného rozestupu osob ve veřejných prostorách.

organizace vstupu 2020 1

Kontrola vstupu do obchodních prostor je rychlá, jednoduchá a jednoznačná

Vláda a zdravotnické úřady doporučují udržovat bezpečnou vzdálenost 2 m mezi osobami. To vyžaduje určitý stupeň organizace zákazníků vstupujících do obchodů, ordinací a do jakýchkoli dalších veřejných budov. ve spolupráci s výrobcem signálního zařízení WERMA, Vám nabízíme jednoduché a snadno instalovatelné řešení díky bezdrátovému SignalSET, optimálnímu řešení pro správu a kontrolu přístupu.
Systém upozorňuje osoby čekající na vstup do obchodu nebo do jiné budovy, zda je bezpečné vstoupit s ohledem na počet osob, které již mohou být uvnitř.
Produkt je ideální nejen pro supermarkety, ale také pro menší maloobchodní prodejny, lékárny, lékařské ordinace a bezpočet dalších veřejných budov, kde je nezbytná kontrola přístupu k zajištění zdraví a bezpečnosti zaměstnanců i veřejnosti.

organizace vstupu 2020 2

Zelené světlo - bezpečný vstup

Sada semaforů sestává z bezdrátově ovládané signální věže s červenými a zelenými světly instalovanými před vstupem do objektu, který řídí člen personálu uvnitř vchodu a který pomocí bezdrátové rozvodné skříně mění světla z červené na zelenou.

organizace vstupu 2020 4

Připraveno k okamžitému použití s „plug and play“

Instalace systému je velmi snadná a rychlá - nevyžaduje žádné pevné zapojení. Můžete pouze zapojit světlo do elektrické zásuvky venku. Pokud není k dispozici vnější zásuvka, může být dodávána volitelná souprava s koncovým prvkem USB, který může být napájen standardní USB power bankou.
Světlo lze instalovat pomocí pravoúhlé konzole připevněné ke zdi. K dispozici jsou další možnosti montáže. Semafor může být také vybaven tzv. hlasovým prvkem, což je jednoduché zařízení mp3, na které můžete snadno zaznamenat příslušnou zprávu / instrukci nebo zvukový soubor.

organizace vstupu 2020 3

V případě dotazu nebo zájmu o systém řízení vstupu osob, nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: +420 606 704 384, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

AXIMA SOLUTIONS, spol. s r. o.
Vídeňská 125, 619 00 Brno
Tel.: +420 547 424 049
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.axima-obchod.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červen 2020

Číslo je zaměřené na identifikační systémy, trafostanice, transformátory a zabezpečovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.