Bezdotykový detektor napětí pro elektrické instalace: FLIR VP42

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

FLIR VP42 pomáhá řešit problémy s vodiči pod napětím i bez napětí, a zajišťuje tak bezpečnost v místě měření. Bezdotykový detektor napětí FLIR VP42 má vestavěnou svítilnu.

Je určen pro řešení problémů přímo v terénu a pro kontroly elektroinstalací v obytných, komerčních a průmyslových budovách. Detektor VP42 umožňuje rychle odhalit problémy s vodiči pod napětím i bez napětí, a zajistit tak bezpečnost v místě měření.

S vestavěnou svítilnou a bezpečnostní klasifikací CAT IV je FLIR VP42 nezbytnou pomůckou pro předběžné zjištění vodičů pod napětím v místě zásahu. Odolný zkušební přístroj velikosti pera rychle identifikuje přítomnost střídavého napětí bez dotyku vodičů i v nejmodernějších bezpečnostních zásuvkách. Detektor VP42 zjednodušuje identifikaci vodičů díky rozřazení a sledování neutrálních a napěťových kabelů v zásuvkách a rozvaděčích.

flir vp42 1

Detektor VP42 se inspiroval dnešními chytrými telefony a k upozornění na vodiče pod napětím používá jak barevné LED indikátory, tak i vibrace. Uživatelé díky tomu upozornění nepřehlédnou ani v rušných nebo tmavých lokalitách. Tento odolný detektor se vyznačuje dlouhou životností a má protiskluzovou rukojeť a robustní konstrukci, která odolá pádu z výšky 3 metrů na beton. Každý detektor VP42 je současně chráněn tříletou zárukou společnosti FLIR.

flir vp42 2

Více informací o novém detektoru FLIR VP42 naleznete na internetové stránce www.FLIR.eu/VP42.

flir vp42 3

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku