Profesionální řešení testo pro měření elektrických veličin

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Inovativní přístroje pro měření elektrických veličin od společnosti Testo vynikají díky vysoké míře uživatelského komfortu a stanovují nové standardy díky inteligentní a zcela nové technologii.

Digitální multimetry s automatickým rozpoznáním měřené veličiny, klešťové multimetry s unikátním úchopným mechanismem nebo zkoušečky napětí, které zároveň měří i proud - vítejte do nové éry!

Propojení k aplikaci App a ostatním měřicím přístrojům

Vytvoření a odeslání kompaktních zpráv z místa měření pomocí bezplatné aplikace testo Thermography App.
Bezdrátový přenos naměřených hodnot do kamery z hygrometru testo 605i a z klešťového multimetru testo 770 pro rozpoznání nebezpečí kondenzace nebo pro zjištění s jakým příkonem pracuje rozvaděč.

testo multimetry 2019 2

Inovativní přístroje pro měření elektrických veličin

  1. Digitální multimetr testo 760 ve třech provedeních, který automaticky rozezná měřenou veličinu dle použitých svorek
    a který je mnohem bezpečněji obsluhován za použití funkčních tlačítek oproti klasickému otočnému přepínači.
  2. Klešťový multimetr testo 770 také ve třech provedeních, s jedinečným úchopným mechanismem pro měření těsně přiléhajících kabelů, který umožňuje jejich přesné uchopení.
  3. Zkoušečka napětí / proudu testo 755 ve dvou provedeních, která splňuje nejnovější normy pro zkoušečky napětí/proudu a která sama automaticky vybere správnou měřenou veličinu, aby omylem nedošlo k nesprávnému nastavení měření.
  4. Zkoušečka napětí testo 750 ve třech provedeních, vybavená přehledným třístranným LED displejem, čitelným z jakéhokoliv úhlu.
  5. Bezkontaktní zkoušečka napětí testo 745 s filtrem pro vysokofrekvenční interferenční signály.

testo multimetry 2019 3

Více informací o přístrojích pro měření elektrických veličin testo najdete na internetových stránkách:
www.testo.cz
www.digitalni-multimetry.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku