Nové chytré sondy testo - pro efektivní údržbu technického zařízení budov

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

S novými Chytrými sondami testo je měření pro servisní techniky ventilační, klimatizační a chladírenské techniky, stejně tak jako pro topenářské řemeslníky mnohem mobilnější než kdykoliv předtím.

Vzhledem k tomu, že kompaktní měřicí přístroje lze obsluhovat bezdrátově pomocí vlastního chytrého telefonu nebo tabletu, je možné je pohodlně přepravovat v praktickém kufru testo. Díky tomu máte veškerou svou měřicí techniku vždy s sebou a připravenou po ruce.
Všechna naměřená data jsou přenášena přímo na bezplatnou aplikaci Chytré sondy testo (testo Smart Probes) a pomocí mobilního koncového zařízení je možné je vyčíst, vytvořit z nich zprávu a přímo odeslat e-mailem.
A aplikace dokáže mnohem více: díky praktickým nabídkám měření a speciálním funkcím se Váš chytrý telefon změní na datové centrum měření a zefektivní tak Vaši práci.

Aplikace Chytré sondy testo: - jedna aplikace, osm měřicích přístrojů a mnoho výhod

 • Bezdrátový odečet naměřených hodnot chytrým telefonem nebo tabletem
  - dokonce i v určité vzdálenosti od měřicího přístroje.
 • Zobrazení až šesti chytrých sond současně.
 • Aplikace rychle vizualizuje změny naměřených hodnot
  - graficky nebo v tabulce.
 • Přednastavené nabídky pro konkrétní použití, včetně:
  - automatického výpočtu teplot odpařování a kondenzační teploty,
  - přehřátí a podchlazení,
  - měření objemového průtoku v potrubí / na vyústkách,
  - bezkontaktní infračervené měření teploty s rychlou obrazovou dokumentací včetně naměřených hodnot a označení bodu měření.
 • Zprávy naměřených dat mohou být podloženy aplikací vytvořenými obrázky a okamžitě odeslány zákazníkovi jako PDF nebo Excel.

chytre sondy testo 2019 1

Nové - vylepšená obsluha

Chytré sondy testo kombinují profesionální měřicí techniku s pohodlnou obsluhou. Ta začíná jejich velikostí - každý z kompaktních nástrojů se snadno vejde do kapsy kalhot, a není problém mít několik chytrých sond všude s sebou v chytrém kufru. Používání aplikace na Vašem chytrém telefonu, obsluha a dokumentace jsou hračkou. Všechny ostatní funkce, které výrazně zvyšují pohodlí při měření, můžete je objevit sami.

Více flexibility

Nové chytré sondy testo 115i, testo 605i a testo 549i mají rozšířený dosah Bluetooth až na 100 metrů. S teleskopem pro testo 405i se dosah Vašeho měření prodlouží o 400 mm při měření ventilačních potrubí.

chytre sondy testo 2019 2

Lepší manipulace

Měření na ventilačních systémech je pohodlné s ohebnou sondou nového testo 605i. Tenčí měřicí špička je ideální pro menší měřicí otvory a stabilní magnetický držák zajišťuje ještě bezpečnější přichycení. Připojení nového testo 549i je nakloněno o 45 ° pro snadnější montáž.

Vyšší přesnost

Červený laser automaticky označí místo měření infračerveného teploměru testo 805i. To Vám umožní vidět, co přesně měříte - a co ne. Mimochodem: tuto značku vidíte také ve zprávě, kterou vytvoříte pomocí aplikace Chytré sondy testo.

chytre sondy testo 2019 3

Testo, s.r.o.
Jinonická 80, 158 00 Praha 5
Tel.: +420 222 266 700
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.testo.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku