Nové chytré sondy testo - pro efektivní údržbu technického zařízení budov

Typografie
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

S novými Chytrými sondami testo je měření pro servisní techniky ventilační, klimatizační a chladírenské techniky, stejně tak jako pro topenářské řemeslníky mnohem mobilnější než kdykoliv předtím.

Vzhledem k tomu, že kompaktní měřicí přístroje lze obsluhovat bezdrátově pomocí vlastního chytrého telefonu nebo tabletu, je možné je pohodlně přepravovat v praktickém kufru testo. Díky tomu máte veškerou svou měřicí techniku vždy s sebou a připravenou po ruce.
Všechna naměřená data jsou přenášena přímo na bezplatnou aplikaci Chytré sondy testo (testo Smart Probes) a pomocí mobilního koncového zařízení je možné je vyčíst, vytvořit z nich zprávu a přímo odeslat e-mailem.
A aplikace dokáže mnohem více: díky praktickým nabídkám měření a speciálním funkcím se Váš chytrý telefon změní na datové centrum měření a zefektivní tak Vaši práci.

Aplikace Chytré sondy testo: - jedna aplikace, osm měřicích přístrojů a mnoho výhod

 • Bezdrátový odečet naměřených hodnot chytrým telefonem nebo tabletem
  - dokonce i v určité vzdálenosti od měřicího přístroje.
 • Zobrazení až šesti chytrých sond současně.
 • Aplikace rychle vizualizuje změny naměřených hodnot
  - graficky nebo v tabulce.
 • Přednastavené nabídky pro konkrétní použití, včetně:
  - automatického výpočtu teplot odpařování a kondenzační teploty,
  - přehřátí a podchlazení,
  - měření objemového průtoku v potrubí / na vyústkách,
  - bezkontaktní infračervené měření teploty s rychlou obrazovou dokumentací včetně naměřených hodnot a označení bodu měření.
 • Zprávy naměřených dat mohou být podloženy aplikací vytvořenými obrázky a okamžitě odeslány zákazníkovi jako PDF nebo Excel.

chytre sondy testo 2019 1

Nové - vylepšená obsluha

Chytré sondy testo kombinují profesionální měřicí techniku s pohodlnou obsluhou. Ta začíná jejich velikostí - každý z kompaktních nástrojů se snadno vejde do kapsy kalhot, a není problém mít několik chytrých sond všude s sebou v chytrém kufru. Používání aplikace na Vašem chytrém telefonu, obsluha a dokumentace jsou hračkou. Všechny ostatní funkce, které výrazně zvyšují pohodlí při měření, můžete je objevit sami.

Více flexibility

Nové chytré sondy testo 115i, testo 605i a testo 549i mají rozšířený dosah Bluetooth až na 100 metrů. S teleskopem pro testo 405i se dosah Vašeho měření prodlouží o 400 mm při měření ventilačních potrubí.

chytre sondy testo 2019 2

Lepší manipulace

Měření na ventilačních systémech je pohodlné s ohebnou sondou nového testo 605i. Tenčí měřicí špička je ideální pro menší měřicí otvory a stabilní magnetický držák zajišťuje ještě bezpečnější přichycení. Připojení nového testo 549i je nakloněno o 45 ° pro snadnější montáž.

Vyšší přesnost

Červený laser automaticky označí místo měření infračerveného teploměru testo 805i. To Vám umožní vidět, co přesně měříte - a co ne. Mimochodem: tuto značku vidíte také ve zprávě, kterou vytvoříte pomocí aplikace Chytré sondy testo.

chytre sondy testo 2019 3

Testo, s.r.o.
Jinonická 80, 158 00 Praha 5
Tel.: +420 222 266 700
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.testo.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2020

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojní zařízení, hromosvody a uzemnění.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
AC Servokontroléry & Motory Snadné. Účiné. Časově úsporné. Unitronics nabízí novou řadu AC Servo kontrolérů a motorů pro řešení řízení pohybu. Jedno integrované řešení pro řízení a automatizaci.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.