Trend automatizace výroby a bezpečnost strojních zařízení

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V EK-INDUSTRY poskytujeme technologická řešení s důrazem na kvalitu provedené práce a bezpečnost daného zařízení či výrobní linky. Navíc jako benefit přinášíme komplexní a kvalitní zaškolení personálu.

Zařízení či výrobní linku revitalizujeme dle aktuálně platných norem, a pokud se jedná o nová zařízení připravíme ES prohlášení o shodě s vydáním označení CE. Díky spojení vývoje, kompletního doplnění potřebné dokumentace a realizace projektu jsme pro podniky tím správným dodavatelem, protože dodáme vše na klíč!

U svých zákazníků se kromě bezpečnosti strojních zařízení, zaměřujeme na automatizaci výrobních linek. Specializujeme se na úpravu jejich funkčnosti, zabezpečení, zrychlení a zjednodušení výrobních procesů.

Automatizované výrobní linky

Kvůli trendu zrychlování výroby a nedostatku pracovních sil na trhu se dnes nejčastěji setkáváme s požadavkem úpravy stávajícího výrobního pracoviště na automatizovanou výrobní linku.
Pro zákazníky tak propojujeme výrobní linky, napojujeme zařízení, upravujeme již stávající linky a jejich automatizované části, integrujeme robotizovaná pracoviště.
Máme připravený kvalifikovaný tým, který je rozdělený na vývojáře, inženýry a realizační tým, díky čemuž umíme flexibilně postupovat při realizaci zakázky. Výsledkem je tedy nová či zrenovovaná automatizovaná výrobní linka, předaná ve velice krátkém časovém úseku. Můžeme říci, že i dnes, kdy jsou enormně napjaté dodací lhůty, pracujeme velice rychle, zákazník nečeká na zahájení zakázky a realizace je provedena ve velice krátkém časovém úseku.

trend automatizace 2021

Bezpečnost strojních zařízení

Hlavním pilířem EK-INDUSTRY i nadále zůstává bezpečnost strojních zařízení dle současné legislativy. Proto i pro zákazníky, kteří si dovezou výrobní linku ze zahraničí, či ze zemí mimo EU, poskytujeme komplexní podporu. Na základě platných evropských norem připravíme potřebnou dokumentaci, realizujeme navržená opatření a nakonec vydáváme ES prohlášení o shodě, včetně zaškolení obsluhy.
V dnešní době má většina společností snahu řešit bezpečnost strojů, či výrobních linek, což je velice pozitivní. Setkáváme se s faktem, že mnoho společností řeší bezpečnost v rámci svých lidských zdrojů, kde ovšem mohou chybět zkušenosti, aby si patřičné dokumenty zpracovali v souladu s požadavky norem a souvisejících předpisů. Jedná se hlavně o nedostatečně vypracované posouzení rizik či opomenutí závažných nebezpečí, chybějící dokumentaci, realizaci nevhodně navrženého zabezpečení strojního zařízení apod., což může mít za následek, že linka zůstane i nadále nebezpečná, či nesplňuje legislativní požadavky. Z toho důvodu spolupracujeme s řadou společností, pro které vytváříme odborná školení, zaměřená přesně na jejich typ zařízení a jsme velice rádi, že tento trend nabírá na obrátkách.

Další podrobné informace o našich službách naleznete na internetových stránkách: www.posouzenirizik.cz

EK-INDUSTRY, s.r.o.
Vápenka 16, 636 00 Brno
Tel.: +420 733 127 699
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.posouzenirizik.cz
www.ek-industry.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku