Trend automatizace výroby a bezpečnost strojních zařízení

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V EK-INDUSTRY poskytujeme technologická řešení s důrazem na kvalitu provedené práce a bezpečnost daného zařízení či výrobní linky. Navíc jako benefit přinášíme komplexní a kvalitní zaškolení personálu.

Zařízení či výrobní linku revitalizujeme dle aktuálně platných norem, a pokud se jedná o nová zařízení připravíme ES prohlášení o shodě s vydáním označení CE. Díky spojení vývoje, kompletního doplnění potřebné dokumentace a realizace projektu jsme pro podniky tím správným dodavatelem, protože dodáme vše na klíč!

U svých zákazníků se kromě bezpečnosti strojních zařízení, zaměřujeme na automatizaci výrobních linek. Specializujeme se na úpravu jejich funkčnosti, zabezpečení, zrychlení a zjednodušení výrobních procesů.

Automatizované výrobní linky

Kvůli trendu zrychlování výroby a nedostatku pracovních sil na trhu se dnes nejčastěji setkáváme s požadavkem úpravy stávajícího výrobního pracoviště na automatizovanou výrobní linku.
Pro zákazníky tak propojujeme výrobní linky, napojujeme zařízení, upravujeme již stávající linky a jejich automatizované části, integrujeme robotizovaná pracoviště.
Máme připravený kvalifikovaný tým, který je rozdělený na vývojáře, inženýry a realizační tým, díky čemuž umíme flexibilně postupovat při realizaci zakázky. Výsledkem je tedy nová či zrenovovaná automatizovaná výrobní linka, předaná ve velice krátkém časovém úseku. Můžeme říci, že i dnes, kdy jsou enormně napjaté dodací lhůty, pracujeme velice rychle, zákazník nečeká na zahájení zakázky a realizace je provedena ve velice krátkém časovém úseku.

trend automatizace 2021

Bezpečnost strojních zařízení

Hlavním pilířem EK-INDUSTRY i nadále zůstává bezpečnost strojních zařízení dle současné legislativy. Proto i pro zákazníky, kteří si dovezou výrobní linku ze zahraničí, či ze zemí mimo EU, poskytujeme komplexní podporu. Na základě platných evropských norem připravíme potřebnou dokumentaci, realizujeme navržená opatření a nakonec vydáváme ES prohlášení o shodě, včetně zaškolení obsluhy.
V dnešní době má většina společností snahu řešit bezpečnost strojů, či výrobních linek, což je velice pozitivní. Setkáváme se s faktem, že mnoho společností řeší bezpečnost v rámci svých lidských zdrojů, kde ovšem mohou chybět zkušenosti, aby si patřičné dokumenty zpracovali v souladu s požadavky norem a souvisejících předpisů. Jedná se hlavně o nedostatečně vypracované posouzení rizik či opomenutí závažných nebezpečí, chybějící dokumentaci, realizaci nevhodně navrženého zabezpečení strojního zařízení apod., což může mít za následek, že linka zůstane i nadále nebezpečná, či nesplňuje legislativní požadavky. Z toho důvodu spolupracujeme s řadou společností, pro které vytváříme odborná školení, zaměřená přesně na jejich typ zařízení a jsme velice rádi, že tento trend nabírá na obrátkách.

Další podrobné informace o našich službách naleznete na internetových stránkách: www.posouzenirizik.cz

EK-INDUSTRY, s.r.o.
Vápenka 16, 636 00 Brno
Tel.: +420 733 127 699
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.posouzenirizik.cz
www.ek-industry.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz zari 2021

ElektroPrůmysl.cz, září 2021

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Moduly PAPAGO Pro měření nejrůznějších veličin, monitorování i ovládání přes Ethernet (síť LAN), WiFi nebo GSM.
Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.

Najdete nás na Facebooku