Na míru sestavené a prokabelované ovládací skříňky ulehčují vaše podnikání

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost EK-INDUSTRY, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu jako spolehlivý a dlouholetý dodavatel elektro komponentů a služeb pro bezpečnost strojů a zařízení.

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru navrhujeme řešení bezpečnosti strojních zařízení přesně podle potřeb a procesů vašeho podniku. Nedílnou součástí našich služeb jsou dodávky certifikovaných a vysoce kvalitních produktů. Pro průmyslový segment již řadu let dodáváme na trh, jako výhradní distributor, značku Giovenzana International BV.

Ovládací skříňky řady TLP a PQ pro universální využití v průmyslu

Ovládací skříňky řady TLP obsahují 1 až 5 otvorů, a série PQ je vyráběna v provedení s 1 až 6 otvory o průměru 22 mm, pro osazení ovládacími prvky.
Ovládací krabičky PQ a TLP mají universální využití prakticky téměř ve všech odvětvích průmyslu. Uplatní se všude tam, kde je třeba ovládat nějaké elektrické zařízení.
Pomocí ovládacích prvků, jako jsou tlačítka běžná i bezpečnostní, přepínače, signálky, joysticky apod., sestavujeme ovladače podle konkrétních potřeb zákazníka. Pro své zákazníky, také opatřujeme ovladače kabelem, se zapojením dle požadovaného schématu.
Navíc, krabičky řady PQ nabízíme ve dvou verzích, ve žluto-černém a šedo-černém provedení. Toto členění je důležité z hlediska účelu, ke kterému mají být výsledné ovladače použity. Žluto-černé ovladače (PQ krabičky) jsou používány všude tam, kde se jedná o zdůraznění bezpečnostního prvku. Šedo-černé provedení se využívá v případech, kdy se jedná o ovladače používané buď jako vedlejší (např. central stop vs. pomocný hlavní vypínač), nebo jako designové provedení ovladače.

ovladace univerzalni 2023 1

Snadné upevnění a následné používání

Na míru sestavené ovladače řady PQ nebo TLP lze upevnit na stěnu nebo jakýkoliv jiný podklad pomocí čtyř samostatných otvorů.
To je velká výhoda ovladačů Giovenzana, že jsou pro fixaci na podkladový povrch vybaveny 4 nezávislými otvory pro upínací šrouby (krabičky PQ a TLP mají zvlášť otvory pro 4 šrouby k upevnění víka a 4 otvory pro montážní šrouby "do panelu").
Zkompletovaný (uvnitř prokabelovaný) ovladač lze snadno připevnit bez toho, aby bylo pro upevnění k podkladovému povrchu nutné odšroubovat víko krabičky. Je to velice praktické při montáži na panel nebo např. při změně umístění ovladače PQ či TLP.
Řada TLP je navíc vybavena očkem pro možnost zavěšení ovladače na stěnu pro případy, kdy je ovladač TLP vybaven delším kabelem k mobilnímu využití ovladače.

Kontaktujte naše obchodní oddělení, rádi vám pomůžeme s výběrem a připravíme nabídku na míru.

EK-INDUSTRY, s.r.o.
Nádražní 455, 679 04 Adamov
Tel.: +420 515 532 161
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.ek-industry.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku