VISOR SensoWeb: Webový monitoring kamerových snímačů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kamerové snímače VISOR® jsou nově standardně vybaveny integrovaným webovým rozhraním s funkcí „SensoWeb“, která umožňuje pohodlné sledování spuštěných kamerových snímačů bez nutnosti instalace speciálního software.

SensoWeb 1

Na notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu umožňuje SensoWeb uživatelům snadno monitorovat kamerový snímač VISOR® pomocí standardních webových prohlížečů. Nahrazuje tak instalaci monitorovacího programu SensoView.
SensoWeb nabízí všechny monitorovací funkce, které potřebuje operátor stroje. Kromě aktuálního snímku má uživatel rovněž přístup k jednotlivým výsledkům každého úkolu (Job) a statistik (dobrý / špatný výsledek / snímek).
V případě potřeby je možné aktuální obrázek zvětšit na celou obrazovku.
Přístup k SensoWeb získáte pouhým zadáním IP adresy sledovaného kamerového snímače ve webovém prohlížeči.
Celá obrazovka aktuálního snímku může být aktivována odpovídající funkcí prohlížeče nebo vložením přímého odkazu.
Nové webové rozhraní je nejen uživatelsky přívětivé, ale rovněž zabezpečené proti neoprávněné manipulaci - prostřednictvím SensoWeb nelze měnit konfiguraci snímače. Pro nastavení parametrů snímače je nutné nainstalovat a použít software VISOR® SensoConfig, který má integrovaná uživatelská práva.

SensoWeb 2
Stávající kamerový snímač VISOR® lze rozšířit o SensoWeb pomocí jednoduché aktualizace software.
Díky nové webové monitorovací funkci s jeho komplexními rozhraními a možností archivace je kamerový snímač SensoPart VISOR® nyní připraven čelit výzvám průmyslu 4. generace.

SensoWeb 3

axima logo

Roman Krejčí
tel. 725 939 275
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AXIMA, spol. s r. o.
Vídeňská 125, 619 00 Brno
www.axima.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku