Nový model v řadě průmyslových počítačů DataLab PC

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Představujeme Vám nástupce průmyslových počítačů DataLab PC 1801A a 1802A s procesory Intel Atom, kterým je model s označením DataLab PC 1902A. Disponuje výkonnějším dvoujádrovým procesorem Intel Atom D2500 na frekvenci 1,86 MHz. Tento procesor využívá technologii Intel Hyper-Threading a je schopen současně zpracovat 4 prováděcí toky.


Počítač si i nadále ponechává všechny výhody pasivního chlazení procesoru a čipové sady, ale zároveň nabízí nižší spotřebu. Ztrátový výkon tohoto dvoujádrového procesoru je stejný, jako u jeho jednojádrového předchůdce.
Další předností je podstatně bohatší rozhraní v porovnání s předchozími modely. Kromě analogového VGA výstupu je k dispozici také digitální DVI-I výstup. Nově přibyl druhý ethernetový port a druhý sériový port RS-232. Stále také zůstaly k dispozici 4 USB porty, PS/2 klávesnice a myš, stereo audio mikrofonní vstup, linkový vstup a linkový výstup.

moravke pristroje pc

DataLab PC 1902A je dosud nejlépe využitelný průmyslový počítač v nabídce společnosti Moravské přístroje a.s.

Detailní technické parametry

Dvoujádrový procesor INTEL ATOM D2500 na frekvenci 1.86 GHz je opatřen pasivním chladičem. Maximální ztrátový výkon procesoru je 10 W.

Specifikace počítače DataLab PC 1902A:

 • procesor INTEL ATOM D2500, kompatibilní se standardem x86
 • paměť 2GB DDR3 800/1066/1333/1600 MHz SODIMM (možnost rozšíření, maximálně 4GB)
 • napájení 230V/50Hz, k dispozici konektor +12V DC pro napájení dalších zařízení
 • rozhraní:
  - analogový VGA výstup
  - digitální DVI-I výstup
  - 2× COM RS-232
  - volitelně COM RS-485
  - 2× Ethernet 1Gb/100Mb/10Mb Base-T Ethernet
  - 4× USB 2.0
  - PS/2 klávesnice
  - PS/2 myš
  - stereo audio mikrofonní vstup
  - linkový vstup a linkový výstup
 • slot pro paměťovou kartu CFast
 • volitelně pevný disk s držákem (lze umístit libovolný 2,5" disk s rozhraním SATA)
 • volitelně Solid State Disk s držákem
 • hlídací obvod (watchdog)

Skříňka průmyslového počítače DataLab PC 1902A je vyrobena z kvalitního eloxovaného duralového plechu. Standardně je skříňka opatřena dvěma DIN klipy pro uchycení počítače v rozvaděči. Rozměry skříňky jsou (Š, V, H) 278 x 76.5 x 186 mm. Hmotnost počítače je 1,9 kg.

Aktuální cenu spolu s možností on-line objednání průmyslového počítače najdete v internetovém obchodě http://obchod.mii.cz/.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku