Bezpečnostní světelný závěs, který splní všechny vaše požadavky

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Datasensing uvedl na konci loňského roku na trh SH4: novou řadu bezpečnostních světelných závěsů, která obsahuje modely pokrývající všechny úrovně detekčních schopností a funkcí, od základních až po pokročilé.

Bezpečnostní světelný závěs SH4 je charakteristický nulovou mrtvou zónou, monitorováním a konfigurací pomocí WiFi a teplotním rozsahem -30 až 55 °C.
K dispozici jsou: 2signálové a 4signálové ovládání, mono a obousměrné ovládání, částečně dynamické ovládání, nastavitelné a plynulé zaslepení, integrované zaměřovače, možnost programování pomocí aplikace s využitím WiFi a mnoho dalších možností a konfigurovatelných parametrů, což z řady SH4 dělá jeden z nejlépe využitelných produktů na trhu.

Technické parametry:

  • Bezpečnostní typ 4 (Pl=e, SIL3)
  • Rozlišení prst 14 mm; ruka 30 mm; tělo 2, 3, 4 paprsky Nulová mrtvá zóna u všech modelů s rozlišením prst/ruka.
  • Kontrolované výšky od 300 do 2250 mm (n x 150 mm) Pracovní vzdálenost: prst 10 m; ruka 20 m; tělo 70 m Částečný muting, pevný a plovoucí blanking, bezdrátová diagnostika a programování Modely s ochranou karoserie dostupné také v retroreflexní verzi (budou dostupné v 2. polovině roku 2023).

SH4 2023 1

Pro ochranu vstupů, nebezpečných míst a nebezpečných prostorů nabízí řada SH4 modely s rozlišením prstů, rukou a těla, všechny založené na kompaktním designu krytu a standardních konektorech, aby se minimalizovaly náklady na skladování, instalaci a údržbu, zkrátila se doba realizace.
Řada nabízí modely se základní, standardní nebo rozšířenou funkčností, které nabízejí velké množství parametrů a ponechávají možnost konfigurovat zařízení pomocí jednoduchého zapojení, konfigurace přepínači DIP nebo programování.
U pokročilých modelů je možné programování funkcí, jako je blanking, snížené rozlišení, muting, bez použití externích rozhraní, ale s přístupem přímo k zařízení prostřednictvím mobilní aplikace přes WiFi.
Programovací aplikaci lze spustit na počítači, tabletu a chytrém telefonu, což nabízí jednoduché ovládání bez specializovaných nástrojů.
Díky nové konstrukci jsou produkty SH4 odolnolné vůči okolnímu prostředí, vibracím, nárazům, nižším teplotám, prachu a vodním paprskům.

SH4 2023 2
K funkcím, které již bezpečnostní světelné závory Datalogic obsahují, byly přidány další funkce, které zvyšují úroveň bezpečnosti strojního zařízení: muting se 4 nezávislými signály, částečně dynamický muting a možnost kombinovat muting a blanking v jednom zařízení.
Závory SH4 se prodávají v páru s držáky připravenými k instalaci.

Více najdete na stránkách www.amtek.cz. Dotazy prosím směřujte na našeho specialistu:

Ing. Dušan Zamstrýk
+420 547 125 576
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
AMTEK, spol. s r. o.
Vídeňská 125, 619 00 Brno
www.amtek.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku