AMTEK oslavil 33 let působení na trhu akcí Amtek33 v brněnském VIDA! science centru

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V Brně se 20. března 2024 konala akce Amtek33, která představila nejnovější trendy a inovace v oboru elektronických součástek a průmyslové automatizace.

Účastníci měli možnost vyslechnout si inspirativní přednášky o nových technologiích a dozvědět se o klíčových milnících v rámci 33letého působení společnosti AMTEK, spol. s r.o., distributora elektronických součástek, automatizačních prvků a konstrukcí z hliníkových profilů.

Více než jen večer odborných prezentací

Amtek33 nebyla jen večerem odborných prezentací, ale také příležitostí pro sdílení znalostí, propojení oborů a posílení partnerských vztahů. Mezi hosty byli vedle vážených zákazníků společnosti AMTEK i zástupci zahraničních dodavatelských společností.

amtek 33let 2024 1

Zahájení akce a ohlédnutí za historií společnosti

Ing. Petr Boček, výkonný ředitel AMTEK, zahájil akci v konferenčním sále VIDA! science centra přípitkem a provedl posluchače důležitými milníky společnosti. Ve své přednášce ocenil loajalitu stávajících klientů, kolegů a dodavatelů.

amtek 33let 2024 3

Prezentace inovativních technologií současnosti i budoucnosti

Následovaly prezentace inovativních technologií současnosti i budoucnosti:

  • Joanne Lee ze společnosti Transcend se zaměřila na paměťové moduly pro průmysl a požadavky na tuto techniku vyvolané masivním nástupem umělé inteligence.
  • Tomáš Gřeš z brněnské společnosti Pekat Vision předvedl příklady využití technologie neuronových sítí pro kontrolu kvality výrobků jako vrchol disciplíny strojového vidění.
  • Günter Sengeis ze společnosti EAO se věnoval moderním prvkům pro komfort v hromadné dopravě – výkonným nabíječkám drátovým i bezdrátovým a rezervačnímu systému.
  • Jordi Català, technický ředitel Fuji Electric Europe, nabídl pohled do historie celého Fuji Electric, připomenul významné výročí společnosti, která loni slavila 100 let své existence, a také historii spolupráce s firmou Amtek.

Společenská zábava a prohlídka expozice

Po ukončení odborné části proběhlo společné focení ve výstavní expozici science centra a společenský program pokračoval volnou zábavou a interaktivní prohlídkou celého areálu VIDA!. Akce byla ukončena po 22. hodině poděkováním všem zúčastněným.

amtek 33let 2024 2

Poděkování zákazníkům, dodavatelům a médiím

Společnost AMTEK si velice váží podpory a zájmu svých zákazníků z České i Slovenské republiky, zástupců dodavatelů a médií a upřímně se těší na další spolupráci.

O společnosti AMTEK

Společnost AMTEK spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a je ryze českou distributorskou firmou s technickou přidanou hodnotou v oblasti elektronických součástek, průmyslové automatizace a konstrukcí z hliníkových profilů.

Pro více informací kontaktujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte www.amtek.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku