LAPP KABEL přestavuje nový e-shop - nakupujte online a získejte řadu výhod!

Typografie
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost LAPP KABEL s.r.o. představila v posledních letech několik nových online nástrojů, které usnadňují a zrychlují zákazníkům a projektantům správný a efektivní výběr vhodného LAPP produktu. Mezi tyto nástroje patří například online katalog, vyhledávače a konfigurátory, 3D modely pro konstrukci strojů a zařízení či aktualizované knihovny pro EPLAN v osmi světových jazycích.


Tlak na optimalizaci a urychlení procesů, změny v nákupním chování ve prospěch elektronického obchodování, jednoduchá a okamžitá dostupnost informací – to byly hlavní důvody pro vytvoření nového e-shopu. V kombinaci s výše uvedenými vyhledávači si uživatel po zadání požadovaných kritérií vybere hledaný produkt a po přihlášení vidí své individuální ceny, nastavení (např. platební podmínky) a dostupnost materiálů.

lapp obchod

Hlavní výhody LAPP e-SHOPu:

 • online přístup 24 hodin denně,
 • přístup k individuálním cenám a nastavením (např. platebním podmínkám),
 • online kontrola dostupnosti materiálů,
 • online přehled všech objednávek včetně aktuálního stavu i historie,
 • sleva 15 % z katalogových cen pro nové zákazníky na první objednávku,
 • možnost tisku návrhu objednávky s cenami,
 • možnost uložení šablony opakujících se objednávek,
 • možnost objednávání pomocí vlastních čísel materiálů,
 • možnost zadání vlastního čísla objednávky,
 • možnost správy uživatelů přes firemního administrátora,
 • platba na dobírku, fakturu i platební kartou,
 • podpora formátu objednávek CSV.

Spuštění e-shopu je doprovázeno soutěží o ceny. Soutěž trvá od 18. 11. 2014 do 28. 2. 2015 a můžou se jí zúčastnit noví i stávající zákazníci.

Veškeré informace o novém LAPP e-SHOPu včetně podrobného průvodce najdete zde: www.lappeshop.cz.

Společnost LAPP KABEL s.r.o. se sídlem v Otrokovicích je součástí celosvětově působící skupiny Lapp s centrálou v německém Stuttgartu. Majitelem skupiny, ve které pracuje více než 3 200 zaměstnanců, je rodina Lapp. Skupinu tvoří 18 výrobních společností, 40 distribučních společností a spolupracuje přibližně se 100 zahraničními zastoupeními.
Ve svém produktovém portfoliu má skupina Lapp více než 40 000 výrobků, které reprezentuje 8 úspěšných značek: ÖLFLEX® ovládací kabely, UNITRONIC® datové kabely a komponenty pro automatizaci, SKINTOP® kabelové vývodky, EPIC® průmyslové konektory, SILVYN® systémy ochranných hadic pro kabely, ETHERLINE® komponenty pro průmyslový ethernet, HITRONIC® optické kabely a FLEXIMARK® označovací systémy. Tyto produkty nacházejí uplatnění u zákazníků v mnoha průmyslových oborech. Mezi ty nejvýznamnější patří výrobci obráběcích strojů a manipulační techniky, elektrických rozvaděčů, automobilový průmysl apod. Důležitými rozvojovými odvětvími jsou oblast energetiky, e-mobility a alternativních zdrojů energie.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz rijen 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2020

Číslo je zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.