LAPP KABEL přestavuje nový e-shop - nakupujte online a získejte řadu výhod!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost LAPP KABEL s.r.o. představila v posledních letech několik nových online nástrojů, které usnadňují a zrychlují zákazníkům a projektantům správný a efektivní výběr vhodného LAPP produktu. Mezi tyto nástroje patří například online katalog, vyhledávače a konfigurátory, 3D modely pro konstrukci strojů a zařízení či aktualizované knihovny pro EPLAN v osmi světových jazycích.


Tlak na optimalizaci a urychlení procesů, změny v nákupním chování ve prospěch elektronického obchodování, jednoduchá a okamžitá dostupnost informací – to byly hlavní důvody pro vytvoření nového e-shopu. V kombinaci s výše uvedenými vyhledávači si uživatel po zadání požadovaných kritérií vybere hledaný produkt a po přihlášení vidí své individuální ceny, nastavení (např. platební podmínky) a dostupnost materiálů.

lapp obchod

Hlavní výhody LAPP e-SHOPu:

 • online přístup 24 hodin denně,
 • přístup k individuálním cenám a nastavením (např. platebním podmínkám),
 • online kontrola dostupnosti materiálů,
 • online přehled všech objednávek včetně aktuálního stavu i historie,
 • sleva 15 % z katalogových cen pro nové zákazníky na první objednávku,
 • možnost tisku návrhu objednávky s cenami,
 • možnost uložení šablony opakujících se objednávek,
 • možnost objednávání pomocí vlastních čísel materiálů,
 • možnost zadání vlastního čísla objednávky,
 • možnost správy uživatelů přes firemního administrátora,
 • platba na dobírku, fakturu i platební kartou,
 • podpora formátu objednávek CSV.

Spuštění e-shopu je doprovázeno soutěží o ceny. Soutěž trvá od 18. 11. 2014 do 28. 2. 2015 a můžou se jí zúčastnit noví i stávající zákazníci.

Veškeré informace o novém LAPP e-SHOPu včetně podrobného průvodce najdete zde: www.lappeshop.cz.

Společnost LAPP KABEL s.r.o. se sídlem v Otrokovicích je součástí celosvětově působící skupiny Lapp s centrálou v německém Stuttgartu. Majitelem skupiny, ve které pracuje více než 3 200 zaměstnanců, je rodina Lapp. Skupinu tvoří 18 výrobních společností, 40 distribučních společností a spolupracuje přibližně se 100 zahraničními zastoupeními.
Ve svém produktovém portfoliu má skupina Lapp více než 40 000 výrobků, které reprezentuje 8 úspěšných značek: ÖLFLEX® ovládací kabely, UNITRONIC® datové kabely a komponenty pro automatizaci, SKINTOP® kabelové vývodky, EPIC® průmyslové konektory, SILVYN® systémy ochranných hadic pro kabely, ETHERLINE® komponenty pro průmyslový ethernet, HITRONIC® optické kabely a FLEXIMARK® označovací systémy. Tyto produkty nacházejí uplatnění u zákazníků v mnoha průmyslových oborech. Mezi ty nejvýznamnější patří výrobci obráběcích strojů a manipulační techniky, elektrických rozvaděčů, automobilový průmysl apod. Důležitými rozvojovými odvětvími jsou oblast energetiky, e-mobility a alternativních zdrojů energie.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku