Termokamery – jistota v elektroúdržbě a v průmyslové údržbě

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Termokamery testo s integrovanou zprávou měřících míst jsou ideálním nástrojem pro kontrolu rozvaděčů, strojů a všude tam, kde se závada projevuje změnou povrchové teploty. Termokamery testo dokáží měřit teplotní rozdíl i v řádu 0,05°C což velice usnadňuje nalezení i té nejmenší teplotní anomálie.

Každá termokamera má paměť pro uchování tepelného rozložení (termogram) a reálného snímku. Standardní objektiv 32° umožňuje zaznamenání termogramu i ve stísněných prostorech například při měření rozvaděčů.

Termokamery testo jsou vybaveny adresářovou strukturou, které obsluze umožňuje přesné označení místa, kde byl termogram pořízen. Dále je velice snadné přímo na místě měření uložit i zvukový komentář ke každému snímku.

rozvadec_snimek

Teplota bodu TB1 je 92,5°C. Bod byl nalezen díky funkci vyhodnocovacího softwaru IRSoft hledání maximální teploty v oblasti snímku.

motor_snimek

Všechny povrchové teploty vyšší než 100°C jsou zvýrazněny pomocí vyhodnocovací softwaru IRSoft.

adresarova_struktura

Stejné složky jsou pak zobrazeny i v počítači po připojení přes USB-kabel nebo po vyčtení přímo z SD-karty. Přidání nového adresáře je velice snadné. Ovládání termokamer testo je velice snadné pomocí tlačítek rychlé volby a pěticestného joystiku. Funkci tlačítka rychlé volby si může uživatel snadno změnit. Ke každému snímku je možné nahrát zvukový komentář. Díky tomu je dokumentace místa měření a stupně zatížení spolehlivě zaznamenáno.

pouziti_termokamer_testo

Termokamery testo v pistolovém designu není nutné odkládat. Díky ochrannému pouzdru Soft case jsou obě ruce jsou volné.

inspekcni_trasa

Velice zjednodušený příklad jak by mohla být naplánovaná inspekční cesta přes dvě výrobní haly a transformátor.

produkty_testo

Více informací o termokamerách testo naleznete na: www.testo.cz/termokamera

logo_testo

Testo, s.r.o.
Jinonická 80
158 00 Praha 5

tel.: 257 290 205
fax: 257 290 410
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
internet: www.testo.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku