Nové řešení pohybu: Servo to dělá jednoduchým - snadné nastavení, snadné programování

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Unitronics přichází s novou řadou AC Servo pohonů a motorů a tak mění tradiční a komplikovaný přístup k řízení pohybu.

Unitronics uvádí na trh kompletní řadu AC pohonů a motorů - spolu s překvapivě jednoduchým přístupem, který uživatelům umožňuje snadnou implementaci řízení pohybu (Motion Control). Ready-Made Motion code, vestavěné diagnostické nástroje, automatické nastavení komunikace, jsou jen některé ze snadno použitelných funkcí zabudovaných do této nové řady.
Tato nabídka zahrnuje 1 a 3-fázové pohony a motory, pracující s širokým výkonovým rozsahem od 50 W do 5 000 W, aby vyhovovaly jakékoli velikosti stroje, s robustními vestavěnými sériovými enkodéry s vysokým rozlišením (absolutně: 23-bit, inkrementálně: 20-bit), krytí IP65.

nova reseni pohybu 2020 1

Jednoduchost se promítá do solidního zisku

Společnost Unitronics, která byla oceněna prestižní cenou Frost and Sullivan Best Practices Award, získala vedoucí postavení v oboru, uplatňuje inovativní přístup, který přináší do řízení pohybu výhody, které šetří čas:

 • Jeden software pro všechny potřeby projektu: nastavení a programování PLC, HMI, Servo, VFD a I/O - není nutné se seznamovat s více softwarovými nástroji, aby se vytvořila jedna aplikace s až 8 osami
 • Automatické nastavení komunikace: absolutně bezproblémové
 • Není třeba kódování: Ready-Made Motion code, poskytovaný při každém nákupu, umožňuje zákazníkům Unitronics otestovat jejich dokončený systém; tento kód lze otevřít a přizpůsobit jiným aplikacím pomocí standardních funkcí PLCopen
 • Minimální prostor pro chyby: Software UniLogic automaticky analyzuje mechanické vlastnosti a doporučuje bezpečné hodnoty pro uživatelskou aplikaci
 • Diagnostika: UniLogic obsahuje vestavěné výkonné a vysokorychlostní nástroje pro zobrazení výkonu v čase
 • Vylaďte systém: použijte pouze jeden jediný parametr
 • Vestavěné diagnostické nástroje: není třeba žádný počítač. Pomocí HMI panelu - nebo virtuální HMI obrazovky na svém mobilním zařízení - uživatelé mohou:
  - Nastavit parametry pohybu
  - Sledovat chování os a I/O
  - Provádět pohyby, například Point-to-Point, Jog a Homing

nova reseni pohybu 2020 2

Jedno integrované řešení pro řízení a automatizaci

Řešení Motion Control od Unitronics zahrnuje všechny prvky potřebné pro přesné řízení pohybu: oceňované PLC, panel HMI, VFD, I/O, spolu s širokou podporou komunikace, včetně průmyslu 4.0, a nyní i servopohony a motory.
Všechny produkty jsou programovány ve stejném, snadno použitelném softwarovém prostředí, které uživatelům poskytuje kompletní řešení pro řízení a automatizaci od jednoho dodavatele.

nova reseni pohybu 2020 3
Jak řekl David Shimol, vedoucí Motion Control od Unitronics: "Naší výzvou bylo eliminovat komplikované operace spojené s Motion Control. Zákazníci nyní mohou snadno implementovat Motion Control, zatímco obdrží hardware, software a podporu, to vše od stejného dodavatele. Unitronics tedy nabízí svým zákazníkům výkonné a integrované řešení pro řízení a automatizaci“.

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku