Nové řešení pohybu: Servo to dělá jednoduchým - snadné nastavení, snadné programování

Typografie
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Unitronics přichází s novou řadou AC Servo pohonů a motorů a tak mění tradiční a komplikovaný přístup k řízení pohybu.

Unitronics uvádí na trh kompletní řadu AC pohonů a motorů - spolu s překvapivě jednoduchým přístupem, který uživatelům umožňuje snadnou implementaci řízení pohybu (Motion Control). Ready-Made Motion code, vestavěné diagnostické nástroje, automatické nastavení komunikace, jsou jen některé ze snadno použitelných funkcí zabudovaných do této nové řady.
Tato nabídka zahrnuje 1 a 3-fázové pohony a motory, pracující s širokým výkonovým rozsahem od 50 W do 5 000 W, aby vyhovovaly jakékoli velikosti stroje, s robustními vestavěnými sériovými enkodéry s vysokým rozlišením (absolutně: 23-bit, inkrementálně: 20-bit), krytí IP65.

nova reseni pohybu 2020 1

Jednoduchost se promítá do solidního zisku

Společnost Unitronics, která byla oceněna prestižní cenou Frost and Sullivan Best Practices Award, získala vedoucí postavení v oboru, uplatňuje inovativní přístup, který přináší do řízení pohybu výhody, které šetří čas:

 • Jeden software pro všechny potřeby projektu: nastavení a programování PLC, HMI, Servo, VFD a I/O - není nutné se seznamovat s více softwarovými nástroji, aby se vytvořila jedna aplikace s až 8 osami
 • Automatické nastavení komunikace: absolutně bezproblémové
 • Není třeba kódování: Ready-Made Motion code, poskytovaný při každém nákupu, umožňuje zákazníkům Unitronics otestovat jejich dokončený systém; tento kód lze otevřít a přizpůsobit jiným aplikacím pomocí standardních funkcí PLCopen
 • Minimální prostor pro chyby: Software UniLogic automaticky analyzuje mechanické vlastnosti a doporučuje bezpečné hodnoty pro uživatelskou aplikaci
 • Diagnostika: UniLogic obsahuje vestavěné výkonné a vysokorychlostní nástroje pro zobrazení výkonu v čase
 • Vylaďte systém: použijte pouze jeden jediný parametr
 • Vestavěné diagnostické nástroje: není třeba žádný počítač. Pomocí HMI panelu - nebo virtuální HMI obrazovky na svém mobilním zařízení - uživatelé mohou:
  - Nastavit parametry pohybu
  - Sledovat chování os a I/O
  - Provádět pohyby, například Point-to-Point, Jog a Homing

nova reseni pohybu 2020 2

Jedno integrované řešení pro řízení a automatizaci

Řešení Motion Control od Unitronics zahrnuje všechny prvky potřebné pro přesné řízení pohybu: oceňované PLC, panel HMI, VFD, I/O, spolu s širokou podporou komunikace, včetně průmyslu 4.0, a nyní i servopohony a motory.
Všechny produkty jsou programovány ve stejném, snadno použitelném softwarovém prostředí, které uživatelům poskytuje kompletní řešení pro řízení a automatizaci od jednoho dodavatele.

nova reseni pohybu 2020 3
Jak řekl David Shimol, vedoucí Motion Control od Unitronics: "Naší výzvou bylo eliminovat komplikované operace spojené s Motion Control. Zákazníci nyní mohou snadno implementovat Motion Control, zatímco obdrží hardware, software a podporu, to vše od stejného dodavatele. Unitronics tedy nabízí svým zákazníkům výkonné a integrované řešení pro řízení a automatizaci“.

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz rijen 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2020

Číslo je zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.