Nové řešení pohybu: Servo to dělá jednoduchým - snadné nastavení, snadné programování

Typografie
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Unitronics přichází s novou řadou AC Servo pohonů a motorů a tak mění tradiční a komplikovaný přístup k řízení pohybu.

Unitronics uvádí na trh kompletní řadu AC pohonů a motorů - spolu s překvapivě jednoduchým přístupem, který uživatelům umožňuje snadnou implementaci řízení pohybu (Motion Control). Ready-Made Motion code, vestavěné diagnostické nástroje, automatické nastavení komunikace, jsou jen některé ze snadno použitelných funkcí zabudovaných do této nové řady.
Tato nabídka zahrnuje 1 a 3-fázové pohony a motory, pracující s širokým výkonovým rozsahem od 50 W do 5 000 W, aby vyhovovaly jakékoli velikosti stroje, s robustními vestavěnými sériovými enkodéry s vysokým rozlišením (absolutně: 23-bit, inkrementálně: 20-bit), krytí IP65.

nova reseni pohybu 2020 1

Jednoduchost se promítá do solidního zisku

Společnost Unitronics, která byla oceněna prestižní cenou Frost and Sullivan Best Practices Award, získala vedoucí postavení v oboru, uplatňuje inovativní přístup, který přináší do řízení pohybu výhody, které šetří čas:

 • Jeden software pro všechny potřeby projektu: nastavení a programování PLC, HMI, Servo, VFD a I/O - není nutné se seznamovat s více softwarovými nástroji, aby se vytvořila jedna aplikace s až 8 osami
 • Automatické nastavení komunikace: absolutně bezproblémové
 • Není třeba kódování: Ready-Made Motion code, poskytovaný při každém nákupu, umožňuje zákazníkům Unitronics otestovat jejich dokončený systém; tento kód lze otevřít a přizpůsobit jiným aplikacím pomocí standardních funkcí PLCopen
 • Minimální prostor pro chyby: Software UniLogic automaticky analyzuje mechanické vlastnosti a doporučuje bezpečné hodnoty pro uživatelskou aplikaci
 • Diagnostika: UniLogic obsahuje vestavěné výkonné a vysokorychlostní nástroje pro zobrazení výkonu v čase
 • Vylaďte systém: použijte pouze jeden jediný parametr
 • Vestavěné diagnostické nástroje: není třeba žádný počítač. Pomocí HMI panelu - nebo virtuální HMI obrazovky na svém mobilním zařízení - uživatelé mohou:
  - Nastavit parametry pohybu
  - Sledovat chování os a I/O
  - Provádět pohyby, například Point-to-Point, Jog a Homing

nova reseni pohybu 2020 2

Jedno integrované řešení pro řízení a automatizaci

Řešení Motion Control od Unitronics zahrnuje všechny prvky potřebné pro přesné řízení pohybu: oceňované PLC, panel HMI, VFD, I/O, spolu s širokou podporou komunikace, včetně průmyslu 4.0, a nyní i servopohony a motory.
Všechny produkty jsou programovány ve stejném, snadno použitelném softwarovém prostředí, které uživatelům poskytuje kompletní řešení pro řízení a automatizaci od jednoho dodavatele.

nova reseni pohybu 2020 3
Jak řekl David Shimol, vedoucí Motion Control od Unitronics: "Naší výzvou bylo eliminovat komplikované operace spojené s Motion Control. Zákazníci nyní mohou snadno implementovat Motion Control, zatímco obdrží hardware, software a podporu, to vše od stejného dodavatele. Unitronics tedy nabízí svým zákazníkům výkonné a integrované řešení pro řízení a automatizaci“.

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!