1. 5. 2000 jsme nešli slavit první máj a raději jsme založili společnost ENETEX-TEP

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Můžeme tak letos oslavit 20let úspěšného působení v oboru automatizace a elektrických pohonů. Pokud nejen držíte krok, ale chcete být na špici oboru elektrotechniky, řízení a automatizace průmyslu, tak dvacet let uplyne jako voda.

Při pohledu do zrcadla je těch dvacet let na nás trochu znát, ale dynamické proměny trhu a technologií nás udržují stále ve formě. Vývoj oboru nás vede k inovativním procesům, novým projekčním nástrojům i SW platformám. Jedním z významných kroků je zavedení projekční platformy EPLAN pro zjednodušení mezioborového a mezinárodního projektování a usnadnění i zrychlení práce pomocí standardizovaných funkčních komponent.

Projekty po celém světě

Realizovali jsme více než 1500 projektů v nejrůznějších průmyslových odvětvích, nainstalovali a zprovoznili téměř 5000 elektrických pohonů malých i opravdu velkých výkonů, a to ve více než 25-ti světových destinacích, mezi něž lze zařadit jak země EU, tak i exotiku, jako Indonésie, Thajsko, Filipíny, Rusko, Čína, Turecko, Egypt a mnoho dalších.

enetex 20let 2020 1

Od zadání po podporu, v komplexnosti je naše síla

Každý projekt je pro nás výzva, která začíná kvalitním engineeringem. Naši obchodní partneři oceňují průmyslovou automatizaci s důrazem na funkčnost, spolehlivost a nízké provozní náklady. Naším cílem je zvyšovat užitnou hodnotu námi dodávaných realizací, bez zvýšení jejich pořizovacích nákladů. Tak dostáváme důvěru na dalších projektech od stávajících zákazníků a doporučení pro nové projekty.
Využíváme jak dlouholeté zkušenosti našich zaměstnanců, tak dáváme prostor mladým a progresivně uvažujícím excelentním absolventům elektrotechnických oborů, sledujeme nové trendy v technice a klademe důraz na schopnost hledat nová řešení.
Po ukončení realizace zakázky zůstáváme s našimi zákazníky v kontaktu. Úzce spolupracujeme na dalším vývoji a zdokonalování technické úrovně použitých zařízení a přístrojů tak, aby splňovaly náročné požadavky na legislativu.

enetex 20let 2020 2

Kompetence napříč obory

Našimi zákazníky jsou firmy pracující v oboru čištění a zpracování odpadních vod, energetice, teplárenství, výrobě stavebních hmot, tepelných izolací, tvarovek, hutnictví i chemickém průmyslu. Dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými partnery dodávající technologické celky pro výrobu minerální vaty, likvidaci plynných emisí z výroby, tavných pecí, nejrůznějších výrobních linek, dopravníkových systému, tepelných procesů a podobně.
Závěrem chceme poděkovat všem našim zaměstnancům a především vám, naším obchodním partnerům, zákazníkům, i dodavatelům, protože jen díky vám, jsme tam, kde jsme. Vy nás inspirujete ke zlepšování, hledání řešení, nových postupů i principů a zkvalitňování našich služeb.

enetex 20let 2020 3

Děkujeme.

ENETEX-TEP, s.r.o.
Masarykova 118, 664 42 Modřice
Tel.: +420 547 423 311
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.enetex-tep.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku