Komutátorové motory malých rozměrů o velkém výkonu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Dunkermotoren uvedla na trh novou řadu stejnosměrných komutátorových motorů GR 23 o jmenovitém výkonu až 4,3 W. V porovnání s motory předchozí řady GR 22 došlo ke zdvojnásobení jmenovitého krouticího momentu při trvalém provozu z 0,5 na 1 Ncm, zatímco délka motoru byla prodloužena jen o 15 %.

V tomto motoru se snoubí časem prověřená kuličková ložiska a kartáčová deska spolu s inovačními technologiemi jako je optimalizovaný komutátor nebo vylepšená geometrie rotoru.

GR_23

Kompaktní víceúčelové motory řady GR 23 jsou vhodné pro celou řadu aplikací. Mimo jiné je to také díky tomu, že se nabízí v mnoha variantách pro různá napájecí napětí, nebo s různě upravenými výstupními hřídelemi na zakázku. Modulární systém společnosti Dunkermotoren také umožňuje osadit tyto motory různými typy planetových převodovek a rotačních enkodérů.

Tyto motory osloví zejména ve spojení s planetovými převodovkami a řídicími elektronikami optimalizovanými pro specifické aplikace především výrobce okenní automatizace a stínicí techniky. Zároveň naleznou také široké uplatnění v oborech výroby malých zařízení, výdejních automatů a vývěv a v oborech průmyslové automatizace.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku